ALKA, o.p.s., Praha

Popis činnosti

Alka o.p.s. je příbramská nezisková organizace, sdružující rodiče dětí s vážným tělesným a kombinovaným postižením. Klientelu ALKA, o.p.s. tvoří aktuálně zejména děti ve věku od 1 roku do 30 let. Postižení klientů je různého stupně, jedná se většinou o kombinovaná postižení (DMO), velká část klientů má těžké, navíc kombinované postižení a pohybuje se často výhradně za pomoci lokomočních pomůcek (vozík, kočár).


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou moc poděkovat za magnetoterapeutický přístroj Renaissance. Velice spokojená je MUDr. Koudelková, která u nás pracuje jako rehabilitační lékařka. Od svého začátku působení v Alce tvrdila, že pořízení magnetu by bylo pro naše klienty velice přínosné, neboť účinky budou mít vliv na odstranění svalového napětí, zmírnění bolesti, rozšíření cév, k posílení funkce kostní a vazivové tkáně a zlepšení funkce imunitního systému. Velice přínosné je i to, že u postižených lidí se dobře aplikuje. Nyní bude moci předepisovat magnetoterapii a tím se opět zkvalitní poskytovaná ucelená rehabilitace.

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Alka, o.p.s., Praha

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Alce, o.p.s., Praha

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz