Alzheimerova choroba

Alzheimerova choroba je neurodegenerativní onemocnění mozku. Stupňující se demence je způsobena zánikem neuronů a jejich spojení zejména v mozkové kůře a ukládáním patologických proteinů v mezibuněčném prostoru. Příčina je neznámá, předpokládá se porucha v tvorbě nervových přenašečů spojená s dalšími jevy.

Působení pulzní magnetoterapie u Alzheimerovy choroby

Magnetoterapie výrazně zpomaluje progresi onemocnění, zlepšuje kognitivní funkce a paměť. Pozitivně působí na problémy s řečí, časovou a místní orientací, změny chování a nálad. Na základě obecného působení pulzního magnetického pole na nervové buňky se předpokládá dobrý efekt. Zlepšení orientace v prostoru a akční rádius pohyblivosti. Prodlužuje se interval mezi jednotlivými atakami onemocnění a nevede k tak rychlé invaliditě. Jednotlivé případy popisují mírné zlepšení, ale v žádném z nich nebylo pulzní magnetické pole aplikováno více než 30×, což je podle nás nedostatečné. Výraznější výsledky nelze očekávat dříve než po 2–3 měsících denního používání.

Kde aplikovat: hlava, krční páteř

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na Alzheimerovu chorobu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor LETTINO

Aplikátor LETTINO

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také v terapii onemocnění dolních končetin (zejména při diabetu) a jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor CASSO

Aplikátor CASSO

Největší z aplikátorů typu "lůžko", určený k celotělové regeneraci.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIVA

Sada VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj pro léčbu kloubů a zad. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Sada VIVA PLUS

Sada VIVA PLUS

Tato souprava Vám nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Více informací

Sada SIECCO

Sada SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Neurologická onemocnění a účinky magnetoterapie

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz