Angina pectoris

Angina pectoris [čti "pektoris"] je nedostatečné prokrvení srdečního svalu. Ve stěnách věnčitých tepen se usazují aterosklerotické (tukové) pláty, které zužují jejich průsvit. Zužování věnčitých (koronárních) tepen může mít různé klinické projevy, které shrnujeme pod společný název "ischemická choroba srdeční" (ICHS). Jejím nejznámějším důsledkem je infarkt myokardu.

Působení pulzní magnetoterapie při angině pectoris

Pravidelná aplikace magnetoterapie vede ke zvýšení výkonu levé i pravé komory, prodlužení diastoly (fáze relaxace srdeční svaloviny), snížení tepové frekvence a ústupu bolestí na hrudi. Sníží se citlivost na meteorologické vlivy, zvýší tolerance k zátěži. Často je možné po poradě s lékařem snížit dávkování léků. Zlepšení je patrné i na EKG. Sníží se tendence k tvorbě sraženin, aktivuje se mechanismus jejich rozpouštění. Aplikátor můžeme přikládat na hruď i na záda, nutné je dlouhodobé používání – minimálně 6 měsíců až 1 rok.

Kde aplikovat: hrudník zepředu i zezadu

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na anginu pectoris

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor PIANO

Aplikátor PIANO

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Související dotazy k působení magnetoterapie na anginu pectoris

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz