Arytmie

Arytmie je porucha srdečního rytmu ve smyslu jeho zrychlení (tachykardie), zpomalení (bradykardie) nebo nepravidelnosti.

Působení pulzní magnetoterapie při arytmii

Doporučuje se přikládat aplikátor na záda v oblasti hrudní páteře. U paroxysmální tachykardie (záchvatovité bušení srdce) se sníží četnost i délka záchvatů, rytmus se stabilizuje. Magnetoterapie působí také preventivně proti návratu arytmií. V mnoha případech je možné po dohodě s lékařem snížit dávkování léků.

Během prvních aplikací může u některých jedinců dojít k náhlému snížení srdečního tlaku. Tento stav se však během několika dalších expozic upraví a není důvodem pro přerušení terapie! V těchto případech zkraťte dobu expozice na 1× denně 5–10 minut a pozvolna zvyšujte. Po aplikaci zůstaňte ještě alespoň deset minut ležet nebo sedět, nevstávejte zprudka.

Kde aplikovat: oblast hrudi

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na arytmii

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz