Diakonie ČCE - středisko Ratolest v Praze 10 a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 10

Popis činnosti

Středisko Ratolest bylo zřízeno Diakonií ČCE v roce 1990 jako stacionář pro děti a mladé lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Jeho snahou bylo pomoci rodinám v péči o jejich děti, aniž by je vytrhlo z přirozeného rodinného prostředí. Při středisku byla v roce 1993 otevřena speciální škola pro žáky s těžším stupněm mentálního a kombinovaného postižení. Základní škola speciální sídlí v budově střediska a od roku 2004 má vlastní právní subjektivitu.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Od roku 2010 využívá naše Základní škola speciální tři rehabilitační komplety pro magnetoterapii značky Renaissance. Rádi bychom Vám poděkovali jménem našich žáků i zaměstnanců. Terapie pomocí magnetů je velmi oblíbená. Používáme ji jako doplňující léčbu i u dospělých. Režim regenerace je vhodný pro naše žáky při procesu hojení a pro regeneraci buněk po frakturách. Režim bolesti potlačuje bolestivé stavy, které doprovází naše žáky s poruchou pohybového aparátu.

Kontaktní osoba: Bc. R. Kunzmannová, fyzioterapeutka

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Středisko Ratolest v Praze 10 a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 10
Předání přístrojů

Magnetoterapeutické přístroje používané ve středisku Ratolest v Praze 10 a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 10

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz