Doc. RNDr. Karel Jírů, DrSc.

Jsem dlouholetým uživatelem zařízení pulzní magnetoterapie Renaissance, které vyrábí ZES Brno, a.s. Je mou milou povinností, abych jako uživatel zmíněného zařízení, vyjádřil na tomto místě mou naprostou spokojenost s jeho používáním v domácím léčení mých různých zdravotních obtíží.

Obecně mohu v mém případě zmínit použití na kolenní klouby, u kterých po použití kruhového aplikátoru jsem zaznamenal zlepšení jejich stavu.

U výrobce jsem si obstaral také malý aplikátor na lokální působení (prostata, krční páteř, mozek) spolu s generátorem magnetických pulzů se dvěma vstupy (Duo Forte). Tento vývojově pokročilejší generátor je technicky sofistikovanější (diverzifikovanější programy léčebného využití) a podle mého názoru bude mít i vyšší efektivitu v léčení nejrůznějších zdravotních potíží.

Na závěr je namístě, abych zde zmínil i vysokou odbornou úroveň pracovníků ZES Brno, a.s., jmenovitě pana Saxe, který mi erudovaně a velmi ochotně vysvětlil funkci zařízení a odpověděl na mé mnohé dotazy, za což musím vyjádřit mé osobní poděkování.

S firmou ZES Brno, a.s. hodlám do budoucna dále konzultovat a těším se na další inovace zařízení.

S pozdravem,

Doc. RNDr. Karel Jírů, DrSc.

Doc. RNDr. Karel Jírů, DrSc.

Používaný magnetoterapeutický přístroj

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz