Domov pro osoby se zdravotním postižením - Srdíčko, Brno

Popis činnosti

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace města Brna, zastřešuje řadu odborných pracovišť poskytujících řadu sociálních služeb, které v průběhu života může potřebovat každý člověk, pokud se dostane do nepříznivé životní či sociální situace. Jestliže k takovéto situaci dojde, přáním této organizace je, aby služby pro uživatele byli zajištěny na odborné úrovni, důstojně a v příjemném prostředí.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Naši klientelu tvoří dospělé osoby se zdravotním postižením a mentálně postižení s přidruženými vadami, proto jsme byli rádi, že v našem zařízení můžeme pomoci nejen v oblasti sociální, což je naší prioritou a zákonnou povinností, ale i v oblasti zdravotní, neboť chápeme, že tyto problémy naše klienty také sužují.

Využití magnetoterapeutického přístroje v našem zařízení pomáhá klientům zmírnit některé zdravotní potíže, jako bolestivé stavy, nebo slouží pro regeneraci. Přístroj pozitivně ovlivňuje navození dobré nálady a psychické pohody, což je u těchto osob neocenitelné.

Výhodou magnetoterapeutického přístroje je jeho snadná obsluha, malá hmotnost a skladnost. S přístrojem jsme velice spokojeni, jelikož jde o šetrnou léčebnou metodu, která nám pomáhá v péči o naše klienty.

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Domově pro osoby se zdravotním postižením - Srdíčko, Brno

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz