Domov pro seniory - Domov sv. Ludmily

Popis činnosti

Domov sv. Ludmily, sídlící na ulici Táborská 190 v Brně - Židenicích, je zařízení, které provozuje občanské sdružení Concordia Bonum Brno. Toto zařízení je s místní působností, v případě zájmu však vychází vstříc zájemcům z celého Jihomoravského kraje. Domov sv. Ludmily se svojí kapacitou 39 lůžek patří mezi největší nestátní zařízení a doplňuje v městě Brně síť rezidenčních sociálních služeb.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

V domově svaté Ludmily jsme začali používat magnetoterapii jako doplňující rehabilitační metodu zdejších klientů, u většinou starých a přestárlých osob, které trpí různými kloubními obtížemi. Jedná se například o těžší artrózy kolenních a kyčelních kloubů, dále jsou to nejrůznější bolesti páteře, případně stavy po amputacích apod. Magnetoterapie je zcela neinvazivní šetrná metoda, která nám umožňuje snížit velké množství nejrůznějších medikamentů, podávaných jak od bolesti, tak antirevmatik a zlepšuje celkový stav. Během několika dnů dochází k úlevě a dochází také ke zlepšení hybnosti kloubů.

Magnetoterapeutický přístroj MEDICO značky Renaissance je v našem Domově sv. Ludmily využíván denně pro několik klientů. Lékař, který dochází k našim klientům, doporučil tento přístroj jako léčebný a i my sami vidíme, jak se některým klientům uleví od bolesti.

Kontaktní osoby: Mgr. Jarmila Grossová, ředitelka a MUDr. Roman Stehlík

Vyjádření MUDr. Romana Stehlíka k používání magnetoterapie Reniassance

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Domov pro seniory - Domov sv. Ludmily
Aplikace pulzní magnetoterapie u seniorů
Použití malého lokálního aplikátoru MANIC

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Domově pro seniory - Domově sv. Ludmily

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz