Domov pro seniory Kociánka

Popis činnosti

Domov pro seniory Kociánka v Brně podporuje kvalitní a důstojný život seniorů ve stáří. Služba je poskytována odborně a bezpečně, vychází z individuálních potřeb uživatelů a podporuje je v zachovávání a rozvíjení soběstačnosti a nezávislosti. Zařízení je určeno pro občany, kteří dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu, nebo pro občany v plném invalidním důchodu.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Úvodem bych chtěla poděkovat za všechny vděčné uživatele magnetické terapie značky Renaissance. Mohu konstatovat, že přístroje Renaissance jsou v našem domově používány téměř denně. V největší míře využíváme zádové aplikátory. Pro naše zařízení je bezesporu největší výhodou mobilnost magnetické terapie.

Vzhledem k minimu kontraindikací využíváme přístroj na rozmanitou škálu diagnóz. Nejčastěji však na vertebrogenní a revmatické obtíže. Velmi častá je úleva od bolestí našich klientů, což je pro ně i pro personál velmi důležité.

Dalším kladem zmíněného magnetoterapeutického přístroje je jeho velká spolehlivost a bezporuchovost. Za dobu užívání, od listopadu 2007, jsme zaznamenali jen jednu opravu. Jsme s ním velmi spokojeni.

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Říčný, ředitel

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Domov pro seniory Kociánka
Aplikace magnetoterapie na zápěstí
Použití kruhového aplikátoru CAVO na koleno

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Domově pro seniory Kociánka

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz