Domov pro seniory Malešice

Popis činnosti

Domov pro seniory Malešice a jeho zaměstnanci považují za profesní prioritu provázet seniory ve stáří, poskytovat jim služby, které umožní co nejdelší zachování samostatnosti, soběstačnosti, aktivity a kontaktu s přirozeným sociálním prostředím. Důraz je kladen na práva, potřeby, jedinečnost a důstojnost seniorů, zachování maximální míry jejich soukromí a možnosti svobodného rozhodování. Domov pro seniory Malešice poskytuje seniorům podporu ve snaze vést plnohodnotný, kvalitní život. Kvalita života je přitom vnímána jako čistě individuální měřítko, které definuje klient sám.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Naše zařízení využívá magnetoterapeutické přístroje řady Renaissance. V našem zařízení se přístroje používají denně, v rámci rehabilitačního programu a s těmito přístroji jsou spokojeni jak klienti, kterým přináší velkou úlevu od bolestí, tak personál a to díky jejich mobilitě a snadnému použití.

Kontaktní osoba: Bc. Evžen Kokeš, ředitel

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Domov pro seniory Malešice

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Domově pro seniory Malešice

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz