Dupuytrenova kontraktura

Dupuytrenova kontraktura je onemocnění vazivového aparátu ruky, při kterém dochází ke ztlušťování šlachové povázky dlaně, vzniku vazivových uzlů a posléze ke kontraktuře prstů (tzv. drápovitá ruka). Choroba je geneticky vázána na vikingskou populaci a kopíruje její migrační cesty. Léčba je chirurgická.

Působení pulzní magnetoterapie při Dupuytrenově kontraktuře

Magnetoterapie působí silně protizánětlivě, protibolestivě a snižuje tvorbu vazivových uzlů. Vzhledem k tomu, že příčina tohoto onemocnění je genetická, doporučuje se použití magnetoterapie i po případném chirurgickém zákroku, aby se zabránilo návratu postižení.

Ve studii aplikováno u 30 nemocných v různých stádiích postižení. Podstatné zlepšení a vymizení příznaků u 21 pacientů. U ostatních chirurgický výkon a bezprostředně po něm magnetoterapie – urychlené hojení, snížená bolestivost. Doporučuje se aplikovat pulzní magnetoterapii i dlouhodobě i po zlepšení příznaků.

Kde aplikovat: oblast dlaně

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na Dupuytrenovu kontrakturu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz