Erekce

Zejména mužská impotence, tedy neschopnost dosažení erekce a jejího udržení během pohlavního styku, je problém, který vzhledem k běžnému životnímu stylu trápí značnou část populace. Podle nejnovějších výzkumů je cca. 80% nedosažení erekce způsobeno fyzickými onemocněními, jako je ateroskleróza tepen (týká se tepen celého těla, tedy i penisu) a s ní spojený vysoký krevní tlak, cukrovka a její cévní a neurologické komplikace či výkyvy v produkci hormonů štítné žlázy. Mezi rizikové faktory patří obezita, kouření a pití alkoholu, užívání některých léků.

Působení pulzní magnetoterapie na erekci a poruchy sexuálních funkcí

Na pozitivní účinky nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie u erekce poprvé upozornili urologové používající magnetoterapii k léčbě onemocnění prostaty. Díky vazodilatačnímu účinku (roztažení cév) docházelo ke zlepšení prokrvování topořivých těles penisu a tím ke snadnějšímu dosažení a udržení erekce. Významný je také vliv magnetoterapie na zvýšení produkce endorfinů. Je třeba též podotknout, že dobré prokrvení pohlavních orgánů je nutným předpokladem k dosažení orgasmu u žen.

Aplikujte pulzní magnetoterapii také těsně před stykem.

Kde aplikovat: oblast pohlavních orgánů

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na erekci a poruchy sexuálních funkcí

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor MANIC

Aplikátor MANIC

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Sada PRIMO C

Sada PRIMO C

Sada s kruhovým aplikátorem, určená zejména na všechny klouby a krční páteř.

Více informací

Sada PRIMO M

Sada PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz