Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně

Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance nám velmi pomáhají, protože účinky magnetoterapie jsou velmi široké a elektromagnetické pole působí na aktivaci autoregeneračních procesů v těle. Magnetoterapie má analgetické účinky, trofizační, miorelaxační nebo eutonizační a působí v podstatě na aktivaci imunitního systému.

Používáme tyto přístroje na celou škálu symptonů, které pacienti mají. Dají se rozdělit podle jednotlivých oborů, to znamená neurologická problematika – hemiparézy, nebo parézy, kde využíváme jak miorelaxační nebo eutonizační efekty, tak analgetické – co se týká centrálních bolestí, využíváme je při bolestech různých vertebrogenních syndromů i při potížích s karpálním tunelem. Co se týče například revmatologické problematiky – tam máme revmatoidní artritidu, kde magnetoterapie pacientům velmi uleví, jak po stránce bolesti, tak po stránce zánětlivosti. Používáme je na prokrvení končetin, při jakýchkoliv artritidách, při perialtritýdách ramenního kloubu a nebo při zánětlivých procesech. Co se týče ortopedie, chirurgie, tam máme všechna traumata, zlomeniny, kde využíváme hojivé účinky, zvýšení metabolismu, analgetickou část, při implantacích totálních endoprotéz, nejvíce tam, kde dochází k velkému uvolnění těchto částí a nebo pokud je to hned po operaci – tak k hojení jizev, k aktivaci svalstva nebo vytvoření harmonizace tonizačního efektu. Velká skupina léčených pacientů je také u kožních problémů, kde nastupuje hojivý efekt a imunitní efekt, kde se zaktivují všechny hojivé složky a pak u bércových vředů.

Možnost používání magnetoterapie u všech těchto onemocnění a symptomů je dána tím, že je nutné dobře nastavit parametry magnetického pole a určit délku frekvencí. Pacient si vlastně sám určuje tím, jak na léčbu reaguje, způsob a délku léčby. Přístroje jsou lehce nastavitelné, lehce naprogramovatelné a mají velký léčebný efekt nejen pro pacienty, kterým magnetoterapie uleví od jejich problémů, ale i pro léčebný personál, kterým velmi ulehčuje jejich práci.

Kontaktní osoba: Prim. MUDr. Marcela Nováková

Vyjádření primářky MUDr. Marcely Novákové k pulzní magnetoterapii

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně
Aplikace magnetoterapie na koleno
Aplikace magnetoterapie vleže

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Sada s kruhovým aplikátorem, určená zejména na všechny klouby a krční páteř.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz