Ischemická choroba srdeční

Nedostatečné prokrvení srdečního svalu – ve stěnách věnčitých (koronárních) tepen se usazují aterosklerotické (tukové) pláty, které zužují jejich průsvit (lumen). Zužování věnčitých (koronárních) tepen aterosklerotickým procesem může mít různé klinické projevy, které shrnujeme pod společný název "ischemická choroba srdeční" (ICHS). Jejím nejznámějším projevem je infarkt myokardu, častějším a hlavně dlouhodobým projevem jsou svíravé bolestivé pocity na hrudi, které označujeme jako anginózní bolesti neboli stenokardie.

Působení pulzní magnetoterapie u ischemické choroby srdeční

Zvýšení výkonu levé i pravé komory, prodlužení diastoly (fáze relaxace srdeční svaloviny), snížení tepové frekvence a ústup bolestí na hrudi (stenokardie). Snížení citlivosti na meteorologické vlivy, zvýšení tolerance k zátěži, zvýšení močení ( důležité – netvoří se otoky, srdce přečerpává optimální množství krve a nemusí se tolik namáhat), posléze i možnost snížení dávek léků. Zlepšení je patrné i na EKG! Snížení tendence k tvorbě sraženin, aktivace mechanismu jejich rozpouštění. Aplikátor můžeme přikládat na hruď i na záda. Nutné je dlouhodobé používání, minimálně 6 měsíců až 1 rok !

Kde aplikovat: hrudník zepředu i zezadu

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na ischemickou chorobu srdeční

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor PIANO

Aplikátor PIANO

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz