Jitro Olomouc, o.p.s. - občanské sdružení rodičů a přátel postižených dětí

Popis činnosti

Posláním o.s. Jitro je rozvoj individuality každého uživatele směrem k rozšiřování jeho osobních možností, které vedou k seberealizaci a začlenění do běžného způsobu života svých vrstevníků.

Denní stacionář je ambulantní službou, kterou pravidelně navštěvují osoby se sníženou soběstačností. V průběhu dne je zde zabezpečována komplexní péče s ohledem na potřeby uživatelů a současně nabízí výchovné, aktivizační a sociálně terapeutické činnosti.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

V našem občanském sdružení Jitro využíváme magnetoterapii značky Renaissance pro naše klienty s dětskou mozkovou obrnou, se skvadruspatickou formou i s diparetickou formou.

Využíváme je samozřejmě po konzultaci s lékařem a aplikujeme je v sérii buď po deseti, patnácti či dvaceti sezeních. Záleží to samozřejmě na věku, typu postižení a také, za jakým účelem chceme využít magnetoterapii. Nesmíme opomenout důležité kontraindikace a to například krvácivé stavy, horečné, infekční onemocnění nebo také nádorové onemocnění.

Protože známe dobře účinky magnetoterapie, zejména její analgetický účinek, tak ji využíváme zejména při bolestivých onemocněních, jako chronické bolesti kloubů nebo zad a také u gynekologických problémů u dívek. Protože známe dobře její regenerační a hojivý účinek, tak ji využíváme po operaci - pro zhojení a regeneraci tkáně, jizev, ale také kostí. Využíváme ji také pro antiedematozní účinek.

Klienti magnetoterapii zvládají dobře. Protože má sedativní účinek, tak je ta léčba spojena s takovou relaxací, uvolněním, klienti odcházejí spokojení.

Využíváme velký kruhový aplikátor pro velké klouby jako jsou kyčelní klouby, na oblast pánve a ramenní klouby, dále využíváme malý kruhový aplikátor pro periferní klouby a velkoplošný pro oblast páteře.


Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Vaščáková, fyzioterapeutka

Vyjádření fyzioterapeutky s Jitra Olomouc, o.p.s. k používání magnetoterapie Reniassance

Fotografie: Ukázka použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Jitro Olomouc, o.p.s., aplikace pulzní magnetoterapie

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Jitru Olomouc, o.p.s.

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru tato sada umožňuje umístit tělo člověka dovnitř homogenního (stejnoměrného) pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Magnetoterapeutický přístroj Renaissance je notifikovaný zdravotnický prostředek určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem pro domácí i profesionální použití.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz