Klimakterické potíže

Klimakteriem označujeme období pozvolného vyhasínání cyklické hormonální aktivity vaječníků. Současně se může dostavit kolísání krevního tlaku, bolesti hlavy, pocity malátnosti, nespavost, únava a psychické problémy. Mezi závažné komplikace patří zejména osteoporóza, která se nejčastěji poprvé projeví jako trvalé úporné bolesti zad.

Působení pulzní magnetoterapie na klimakterické potíže

Aplikace magnetoterapie přispívá ke zmírnění kolísání hormonální aktivity vaječníků, a tím i ke snížení popsaných obtíží. Upraví se krevní tlak, odezní návaly a pocity únavy a slabosti.

Kde aplikovat: oblast podbřišku

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na klimakterické potíže

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz