Klíšťová encefalitida

Virové zánětlivé onemocnění mozku po přisátí infikovaného klíštěte. Nákaza většinou začíná jako chřipce podobné onemocnění dýchacích cest. Po čtyřech až deseti dnech bez příznaků následuje vysoká horečka doprovázející zánět mozkových blan, mozkové kůry a někdy i předních rohů míšních. Objeví se bolest hlavy, světloplachost, poruchy spánku, paměti a koncentrace, obrny (nejčastěji ochrnutí paže).

Působení pulzní magnetoterapie na klíšťovou encefalitidu

Magnetoterapii aplikujeme ve stádiu rekonvalescence. Dojde k utlumení pozdních zánětlivých procesů, nastartování regenerace postižených tkání a k celkovému zvýšení imunity. Zmírní se celkové následky onemocnění. Při zánětu či reakci prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast hlavy a páteře

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na klíšťovou encefalitidu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor LETTINO

Aplikátor LETTINO

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také v terapii onemocnění dolních končetin (zejména při diabetu) a jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor PIANO

Aplikátor PIANO

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIVA

Sada VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj pro léčbu kloubů a zad. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz