Křečové žíly - varixy

Varixy neboli žilní městky vznikají jako následek dlouhodobého přetěžování žil a oslabení jejich stěny. Výsledkem je zhoršený odtok krve z žíly, otoky a riziko vzniku trombózy a následné embolie.

Působení pulzní magnetoterapie po operaci křečových žil

Magnetoterapie výrazně posiluje cévní stěnu a urychluje krevní oběh, čímž se urychlí také návrat krve z dolních končetin. Tím se sníží riziko vzniku sraženin, které by mohly být embolizovány do plic. Je účinná při zánětu žil a působí preventivně proti jeho návratu. Případné mírné zvýšení bolesti při prvních aplikacích není důvodem k přerušení aplikací; vymizí během několika dní a je pouze výrazem pozitivní reakce organizmu na magnetoterapii.

Zaznamenáno rychlejší vymizení otoků a bolestivosti (cca do deseti dnů), rychleji ustoupil i pocit tíhy v končetině. Velmi vhodné je aplikovat pulzní magnetické pole již v předoperační přípravě, následná léčba se pak zkracuje ještě výrazněji, většinou o polovinu. Pokud se magnetoterapie používá dostatečně dlouhou dobu, nemusí být operace vůbec nutná.

Kde aplikovat: postižené místo

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Pro výběr nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 810 800, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance PIANO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance PIANO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i pro aplikaci na orgány uložené v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také při aplikaci na dolní končetiny, včetně jejich kloubů. Lze ho použít také pro aplikace na obě kyčle.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího přístroje pro Vaše potřeby? Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Zavolejte na bezplatnou infolinku 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz