Křečové žíly - varixy

Varixy neboli žilní městky vznikají jako následek dlouhodobého přetěžování žil a oslabení jejich stěny. Výsledkem je zhoršený odtok krve z žíly, otoky a riziko vzniku trombózy a následné embolie.

Působení pulzní magnetoterapie po operaci křečových žil

Magnetoterapie výrazně posiluje cévní stěnu a urychluje krevní oběh, čímž se urychlí také návrat krve z dolních končetin. Tím se sníží riziko vzniku sraženin, které by mohly být embolizovány do plic. Léčí zánět žil a působí preventivně proti jeho návratu. Případné mírné zvýšení bolesti při prvních aplikacích není důvodem k přerušení léčby; vymizí během několika dní a je pouze výrazem pozitivní reakce organizmu na magnetoterapii.

Zaznamenáno asi o třetinu rychlejší vymizení otoků a bolestivosti (cca do deseti dnů), rychleji ustoupil i pocit tíhy v končetině. Pracovní neschopnost zkrácena průměrně o 10 dní. Velmi vhodné je aplikovat pulzní magnetické pole již v předoperační přípravě, následná léčba se pak zkracuje ještě výrazněji, většinou o polovinu. Pokud však bude pacient používat magnetoterapii dostatečně dlouhou dobu, nemusí být operace vůbec nutná!

Kde aplikovat: postižené místo

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na křečové žíly - varixy

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor LETTINO

Aplikátor LETTINO

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také v terapii onemocnění dolních končetin (zejména při diabetu) a jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor PIANO

Aplikátor PIANO

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIVA

Sada VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj pro léčbu kloubů a zad. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz