Lymská borelióza

Jde o infekční onemocnění, jehož vyvolavatelem je baktérie Borrelia burgdorferi. Přenáší se především infikovanými klíšťaty. Borelióza postihuje více tělesných orgánů a systémů a pokud nejsou včas nasazena antibiotika, může dojít například k zánětu mozkových blan, poruchám srdečního rytmu, degeneraci kloubních chrupavek a periferní neuropatie. V pozdějších stádiích přetrvává i po antibiotické léčbě řada poruch zejména pohybového aparátu a je proto vhodná dlouhodobá péče.

Působení pulzní magnetoterapie u lymské boreliózy

Magnetoterapie je u tohoto onemocnění velice účinnou metodou. Jako jedna z mála dokáže výrazně tlumit zánět a dlouhodobé bolesti při neuropatii a poškození kloubů. Také díky zvýšení prokrvení a povzbuzení lymfatického oběhu pomáhá průniku antibiotik do tkání a tím i eliminaci bakterií.

Magnetoterapii aplikujeme ve stádiu rekonvalescence. Je velmi vhodnou metodou zmírňování chronických následků boreliózy. Tlumí bolest a zánětlivé projevy, zlepšuje hybnost, podporuje hojivé procesy a působí celkově imunostimulačně, čímž zmírňuje řadu nepříjemných potíží. Při zánětu či reakci prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast páteře a hlavy

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na lymskou boreliózu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor k léčbě onemocnění kloubů, krční páteře, bolestí hlavy, zubů, hučení v uších, některých neurologických obtíží atd.

Více informací

Aplikátor LETTINO

Aplikátor LETTINO

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také v terapii onemocnění dolních končetin (zejména při diabetu) a jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor PIANO

Aplikátor PIANO

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIVA

Sada VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj pro léčbu kloubů a zad. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz