Lymská borelióza

Jde o infekční onemocnění, jehož vyvolavatelem je baktérie Borrelia burgdorferi. Přenáší se především infikovanými klíšťaty. Borelióza postihuje více tělesných orgánů a systémů a pokud nejsou včas nasazena antibiotika, může dojít například k zánětu mozkových blan, poruchám srdečního rytmu, degeneraci kloubních chrupavek a periferní neuropatie. V pozdějších stádiích přetrvává i po antibiotické léčbě řada poruch zejména pohybového aparátu a je proto vhodná dlouhodobá péče.

Působení pulzní magnetoterapie u lymské boreliózy

Magnetoterapie je u tohoto onemocnění velice účinnou metodou. Jako jedna z mála dokáže výrazně tlumit zánět a dlouhodobé bolesti při neuropatii a poškození kloubů. Také díky zvýšení prokrvení a povzbuzení lymfatického oběhu pomáhá průniku antibiotik do tkání a tím i eliminaci bakterií.

Magnetoterapii aplikujeme ve stádiu rekonvalescence. Je velmi vhodnou metodou zmírňování chronických následků boreliózy. Tlumí bolest a zánětlivé projevy, zlepšuje hybnost, podporuje hojivé procesy a působí celkově imunostimulačně, čímž zmírňuje řadu nepříjemných potíží. Při zánětu či reakci prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast páteře a hlavy

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na lymskou boreliózu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Nejvhodnější aplikátor pro použití na onemocnění kloubů, krční páteř, bolesti hlavy, zuby, hučení v uších, některé neurologické obtíže atd.

Více informací

Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také při problémech s dolními končetinami (zejména při diabetu), včetně jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor Renaissance PIANO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance PIANO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor určený k použití zejména na oblast zad, lze však dobře použít i při terapii orgánů uložených v dutině hrudní a břišní. Můžeme aplikovat také na končetiny a velké klouby.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz