Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4

Popis činnosti

Posláním školy je výchova a vzdělávání dětí s mentálním a kombinovaným postižením. Jedním z hlavních úkolů, které si škola vymezila je mít ve škole šťastné děti - to jsou pro nás děti veselé, smějící se, radující se, hrající si, mající zájem o dění ve škole, těšící se do školy, děti kamarádské, přátelské a hlavně spokojené. Žáci jsou rozdělováni do tříd nejen podle věku, ale i podle stupně postižení. Ve třídách je malý počet žáků: 5 – 7 dětí. Ve většině tříd se žákům věnují 2 pedagogičtí pracovníci. Učitel tak může pracovat individuálně s každým žákem. Součástí školy je internát a školní jídelna. Internát je využíván zejména mimopražskými žáky. Počet žáků ve škole se udržuje mezi 40 – 45 dětmi. Věkové složení žáků je od 3 do 18 let. Péči o tyto děti a žáky zastává 15 pedagogických pracovníků a 4 provozní zaměstnanci.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Naše škola využívá 3 magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance.

Vzhledem k tomu, že naše škola vzdělává děti a žáky s velmi těžkým mentálním postižením a s kombinovanými vadami, jsou přístroje v hojné míře využívány. Magnetoterapii používáme hlavně pro zmírnění bolestí při deformitách páteře, při hojení operačních zásahů do pohybového systému i náhlých akutních bolestí zad, kloubů a páteře vůbec.

Mohu říci, že přístroje celkově našim dětem velmi prospívají.

Kontaktní osoba: Mgr. Květa Pekařová, ředitelka

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané pro děti v Mateřské škole a základní škole speciální Diakonie ČCE Praha 4

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz