Míšní degenerace typu Werdnig–Hoffman

Otázka:

Jak působí magnetoterapie na míšní degeneraci typu Werdnig–Hoffman?

Odpověď:

Míšní degenerace typu Werdnig–Hoffman je choroba charakterizovaná atrofií (zmenšením, snížením či ztrátou funkce a odumíráním) specifických míšních struktur, spojená se svalovou ochablostí. Nejhůře postižené děti umírají záhy na nefunkčnost bránice. Příčinou je poškození genetické výbavy jedince. Dosud nebyla provedena rozsáhlejší studie, ale výsledky z několika různých pracovišť dokládají uvolnění svalových spasmů (křečí), analgetické působení a v důsledku toho možnost zahájení intenzivnější rehabilitace (zejména Vojtovou metodou). Psychický i motorický vývoj dětí se upravil na úroveň srovnatelnou s jejich zdravými vrstevníky.

Více o degeneraci míchy a magnetoterapii

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na degeneraci míchy

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor MANIC

Aplikátor MANIC

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Sada PRIMO M

Sada PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz