Neplodnost

Neplodnost může mít mnoho příčin, jako například záněty vaječníků, srůsty na vejcovodech, nepravidelná menstruace, malá děloha nebo její snížená pohyblivost, srůsty a otoky v malé pánvi.

Působení pulzní magnetoterapie na neplodnost

Magnetoterapie normalizuje menstruaci a napomáhá lepšímu prokrvení malé pánve. Zlepšuje také hormonální parametry a celkově usnadňuje otěhotnění.

Poruchy reprodukční funkce:
Po aplikaci magnetoterapie normalizace menstruace, zvětšení dělohy, lepší prokrvení malé pánve. Vymizení zánětů a patogenních (= nemoci vyvolávajících) mikroorganismů z gynekologického traktu. Po samostatném používání magnetoterapie otěhotnělo 25 % žen. Při zánětu či reakci prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast beder a podbřišku

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na problémy s neplodností

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Díky tomuto aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz