Ondřej Krátký (dětská mozková obrna, DMO)

Ondřej má dětskou mozkovou obrnu (DMO) formu kvadruspastické dystonie s akcentací na dolních končetinách a výrazně postižené zádové svalstvo ve smyslu skoliosy. S magnetoterapií má zkušenosti z rehabilitace po operacích i z lázní a vždy mu tato metoda napomohla k celkovému zlepšení stavu.

Zkušenosti s přístrojem Renaissance v domácí péči jsou pozitivní a ceníme si na něm hlavně uvolňovacího efektu. Ondřejovi se po aplikaci dle jeho vyjádření lépe chodí, což je i vidět. Ondřej rád tuto metodu využívá, neboť se mu po magnetoterapii na podložce, jak říká, lépe chodí a cítí se uvolněnější, což můžeme pozorovat i my jako rodiče. Jeho chůze je jistější a nevytáčí při ní špičku nohy tak dovnitř jak před magnetoterapií. I magnetoterapii s kruhovým aplikátorem si Ondřej pochvaluje. Cítí, jak se mu prokrvuje hlava.
Protože jsme magnetoterapii vyzkoušeli i my rodiče, můžeme potvrdit, že při aplikaci člověk cítí, jak se uvolňují svaly na zádech a má i relaxační účinek.

Děkujeme, že Ondřejovi je umožněno využívat této pro něj velmi přínosné metody.

Krásné dny
Krátcí

Zkušenost s využitím pulzní magnetoterapie u dětské mozkové obrny (DMO) v domácí péči

Ukázka aplikace magnetoterapie v domácnosti

Fotografie: Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Aplikace na celé dolní končetiny, včetně pánve
Aplikace na hlavu
Aplikace na hlavu je příjemná a prokrvuje mozek

Magnetoterapeutický přístroj, používaný na DMO

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz