Onemocnění tepen

Aterosklerotické uzávěry, diabetické postižení cév, záněty vnitřní vrstvy tepen – vedou k tvorbě krevních sraženin, které mohou cévu ucpat nebo mohou být embolizovány (vmeteny) ve směru krevního proudu.

Působení pulzní magnetoterapie u onemocnění tepen

Při pravidelné aplikaci magnetoterapie dojde k následujícím efektům: prodloužení vzdáleností, které pacient ujde bez bolestí ve špatně prokrvených končetinách (tzv. klaudikace zejména při diabetu nebo při aterosklerotických uzávěrech stehenních tepen), zlepšení polohových testů, protibolestivé působení, zvýšení kožní teploty, zlepšení prokrvení, protisrážlivé působení, zvyšuje se obsah kyslíku ve tkáni urychlené hojení kožních defektů způsobených špatnou výživou a prokrvením), antibakteriální působení, protizánětlivé působení. Možná prevence amputací u diabetiků.

V některých případech může dojít k prudkému snížení tlaku, pocitům závratě a točení hlavy (vertigo) či bušení srdce (palpitace). Pokud není magnetoterapie přerušena, dojde k vymizení obtíží do 5. expozice.

Kde aplikovat: celé tělo

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na onemocnění tepen

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor LETTINO

Aplikátor LETTINO

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také v terapii onemocnění dolních končetin (zejména při diabetu) a jejich kloubů.

Více informací

Aplikátor CASSO

Aplikátor CASSO

Největší z aplikátorů typu "lůžko", určený k celotělové regeneraci.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIVA

Sada VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj pro léčbu kloubů a zad. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Sada SIECCO

Sada SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz