Onemocnění tepen

Aterosklerotické uzávěry, diabetické postižení cév, záněty vnitřní vrstvy tepen – vedou k tvorbě krevních sraženin, které mohou cévu ucpat nebo mohou být embolizovány (vmeteny) ve směru krevního proudu.

Působení pulzní magnetoterapie u onemocnění tepen

Při pravidelné aplikaci magnetoterapie dochází k následujícím efektům: prodloužení vzdáleností, které pacient ujde bez bolestí ve špatně prokrvených končetinách (tzv. klaudikace zejména při diabetu nebo při aterosklerotických uzávěrech stehenních tepen), zlepšení polohových testů, protibolestivé působení, zvýšení kožní teploty, zlepšení prokrvení, protisrážlivé působení, zvyšuje se obsah kyslíku ve tkáni, urychlené hojení kožních defektů způsobených špatnou výživou a prokrvením, antibakteriální působení, protizánětlivé působení. Možná prevence amputací u diabetiků.

V některých případech může dojít k prudkému snížení tlaku, pocitům závratě a točení hlavy (vertigo) či bušení srdce (palpitace). Pokud není magnetoterapie přerušena, dojde k vymizení obtíží do cca 5. expozice.

Kde aplikovat: celé tělo

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Pro výběr nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 810 800, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance LETTINO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor, vhodný k aplikaci na celou oblast páteře včetně hýždí a hlavy. Výborně se uplatní také při aplikaci na dolní končetiny, včetně jejich kloubů. Lze ho použít také pro aplikace na obě kyčle.

Více informací

Aplikátor Renaissance CASSO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance CASSO pro aplikaci magnetoterapie

Největší z aplikátorů typu "lůžko", určený k celotělové regeneraci.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího přístroje pro Vaše potřeby? Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Zavolejte na bezplatnou infolinku 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Magnetoterapeutický přístroj Renaissance je notifikovaný zdravotnický prostředek určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem pro domácí i profesionální použití.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz