Paradentóza

Paradentóza je spolu se zubním kazem nejčastějším onemocněním zubů a souvisejících tkání. Ve věku třiceti let jí v různém stupni trpí zhruba 80–90% populace, ale objevuje se stále častěji již u dětí školního věku. Jedná se o poškození kostní a vazivové složky závěsného aparátu zubů, které způsobují bakterie zubního plaku. Jejich enzymy a kyselé metabolity poškozují sklovinu a pojivové tkáně, což vede k zánětu a krvácivosti dásní. Vzniká terén vhodný ke zvýšenému usazování zubního kamene a celý proces se stupňuje. Poškozením závěsného aparátu vznikají v dásňovém žlábku takzvané choboty, v pokročilém stádiu dochází k odhalování zubních krčků a zuby se uvolňují.

Působení pulzní magnetoterapie při paradentóze

Díky aplikaci magnetoterapie dojde ke snížení krvácivosti dásní, zvýší se jejich napětí a odezní zánět. Zlepší se prokrvení, zastaví se destruktivní procesy, nastartuje hojení. Důležitá je důkladná zubní hygiena včetně pravidelného používání mezizubního kartáčku!

Kde aplikovat: oblast hlavy

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na paradentózu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor CAVO

Aplikátor CAVO

Nejvhodnější aplikátor pro použití na onemocnění kloubů, krční páteř, bolesti hlavy, zuby, hučení v uších, některé neurologické obtíže atd.

Více informací

Aplikátor MANIC

Aplikátor MANIC

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Sada ANELLI

Sada ANELLI

Sada ANELLI je ideální volbou pro časté cestovatele, kteří chtějí mít pulzní magnetoterapii všude s sebou.

Více informací

Sada PRIMO C

Sada PRIMO C

Sada s kruhovým aplikátorem, určená zejména na všechny klouby a krční páteř.

Více informací

Sada PRIMO M

Sada PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz