Patní ostruha

Patní ostruha je kostěné zpevnění úponů vazů a svalů k patní kosti v plosce nohy nebo v úponu Achilovy šlachy. Bolest v oblasti paty vzniká drážděním úponů vazů a svalů mechanických přetížením, špatným obutím či vadným postavením nohy.

Působení pulzní magnetoterapie na patní ostruhy

Magnetoterapie působí protizánětlivě a protibolestivě a nastartuje regenerační mechanismy v postižené oblasti. Zabrání další tvorbě kostěné ostruhy. Velmi důležité je odlehčení paty snížením zátěže, šetřením, měkkou podpatěnkou (gumovou, molitanovou nebo silikonovou), často pomůže změna výšky podpatku.

Kde aplikovat: oblast chodidla a paty

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na ostruhy na patě

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor MANIC

Aplikátor MANIC

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Sada PRIMO M

Sada PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz