Polyradikuloneuritida

Zánětlivá onemocnění periferního nervového systému, například nervových kořenů vystupujících z míchy, nervových pletení či obvodových nervů.

Působení pulzní magnetoterapie u polyradikuloneuritidy

Magnetoterapie působí silně protizánětlivě, zlepší prokrvení kůže v postižených oblastech a zmírní bolest. Zlepší se reflexologický nález, citlivost a motorika se vrátí k normálu. Oproti medikamentózně (pouze léky) léčeným pacientům se doba léčení zkracuje téměř o polovinu. Vedlejší účinky nepozorovány. Při zánětu prvních několik dní 1× denně, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast míchy

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na polyradikuloneuritidu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance MANIC pro aplikaci magnetoterapie

Malý aplikátor určený k cílené aplikaci, například: uši, zuby, krční páteř, menší klouby, regenerace vnitřních orgánů (játra, žaludek, děloha, prostata atd.).

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO M

Souprava PRIMO M obsahuje jediný malý plochý aplikátor MANIC. Navzdory tomu, že se to může zdát málo, má tento léčebný komplet překvapivě široké možnosti použití.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz