Rehabilitační stacionář Nivy Zlín

Popis činnosti

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, organizační složka statutárního města Zlína, certifikované pracoviště bazální stimulace. Poskytujeme péči zdravotnickou a výchovně - vzdělávací dětem s kombinovaným postižením od 1-10 let věku.Jedná se o děti ve všech pásmech mentálního postižení, včetně těžkého a hlubokého s přidruženou tělesnou či smyslovou vadou (těžké poruchy hybnosti, PAS a autistické rysy, genetické vady, DMO, ADHD, poruchy chování a jiné).


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Ve stacionáři využíváme magnetické přístroje značky Renaissance, jako doplňkovou terapii k individuální fyzioterapii dětské klientely. Převážně se jedná o jedince s dětskou mozkovou obrnou, u nichž nejčastěji aplikujeme režim "REGENERACE" nebo režim "PROTI BOLESTI". Z důvodů pravidelného víkendového přerušování provozu stacionáře, uvažujeme také o nabídce zapůjčování přístrojů přímo do rodin našich dětí, aby byla zachována kontinuita dlouhodobého léčebného působení účinného pulzního magnetického pole.

Na přístrojích firmy Renaissance nejvíce oceňujeme jejich snadnou a logickou obsluhu, skladnost, nízkou hmotnost a v neposlední řadě i možnost hygienické povrchové údržby jednotlivých aplikátorů. Výhody bezkontaktní léčby magnetickými přístroji spatřujeme rovněž v komfortu pro samotné klienty. Děti během magnetoterapie nezažívají žádné nepříjemné ani rušivé vjemy, mohou zůstat oblečeny a věnovat pozornost poslechu pohádek, hudby nebo sledování televize. Líbí se nám, že aplikace magnetického pole je možná přímo v prostorách herny, zahrady nebo venkovní terasy, kde děti často společně pobývají. Terapeutovaní jedinci tak zůstávají po celou dobu v kontaktu s ostatními vrstevníky.

Kontaktní osoba: Romana Sagnerová, ředitelka

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Rehabilitační stacionář Nivy Zlín
Aplikace pulzní magnetoterapie
Aplikace magnetoterapie je nenáročná
Použití velkého kruhového aplikátoru VIERA
Předání přístrojů

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané v Rehabilitačním stacionáři Nivy Zlín

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance LETTINO

Magnetoterapeutická sada Renaissance LETTINO

Kombinace lůžkového aplikátoru střední velikosti a malého plochého aplikátoru pro intenzivnější aplikaci na konkrétní místo na těle, nebo na konkrétní orgán.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz