Rodina Goldsmithových pro děti s DMO a ADHD

Syn začal chodit do mateřské školy na Kociánce, kde používají magnetoterapeutické přístroje Renaissance. Na Kociánce jsem vlastně poprvé uviděla tento magnetoterapeutický přístroj. Ondra na léčbu velice dobře reaguje. Je to veliký úspěch, protože ty ostatní druhy rehabilitací, které jsme zkoušeli, ty zvládal špatně. Byl hodně hyperaktivní, má ADHD – ale na tohle reagoval velmi dobře. Byl schopný dokonce už od začátku těch deset minut na tom přístroji vydržet. Pro velký úspěch jsme si přístroj zapůjčili domů na dobu tří měsíců a zjistili jsme, že skutečně ten přístroj dětem pomáhá. Jsou klidnější, Ondrášek začal být soustředěnější. Jak rostl a vyvíjel se, tak jsme přístroj začali používat nejprve na určitou část těla, později na celé tělo, pak jsme se soustředili hlavně na hlavičku – aby se trošku zmírnila ta hyperaktivita. Je procefalik, k základním příznakům patří, že má zvýšenou nepozornost a nemožnost ho odnaučit ho nočnímu pomočování. Přibližně teprve až v šesti letech senám to povedlo, takže je Ondra schopný se sám jít v noci i vyčurat. Datuje se to od doby, kdy jsme magnetoterapeutický přístroj začali používat. Takže asi po dvou až třech měsících došlo k velkému zlepšení a Ondra se dokonce přestal pomočovat.

Můj druhý syn Robert se narodil v devětadvacátém týdnu (v sedmém měsíci) těhotenství, vážil kilo a půl a i on má dětskou mozkovou obrnu. Má zasažené dvě dolní končetiny, přičemž ta pravá je v horším stavu. Začali jsme chodit na botoloxinové injekce a používali magnetoterapeutický přístroj Renaissance. Špatně chodil, nožku tahal za sebou a po používání magnetoterapeutického přístroje nastalo zlepšení. Nožka začala kopírovat chůzi a teď už kulhá v podstatě jen tehdy, když je unavený, jinak to téměř není ani vidět, že má tělesnou vadu. Takže tomu jsem velmi ráda.

Zlepšení přikládám tomu, že používáme magnetoterapeutický přístroj Renaissance.

Miloslava Goldschmidtová (maminka obou synů)

Zkušenosti s magnetoterapií v domácí péči u postižených dětí (DMO, ADHD...)

Fotografie: Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Aplikovat lze i u obou dětí současně
Přístroj lze použít na libovolnou část těla
Aplikace je nenáročná

Magnetoterapeutický přístroj, používaný na DMO, ADHD a další zdravotní problémy

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz