Rodina Havelkova (pro děti)

Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Dcera Magda:
Po tří měsíční pravidelné aplikaci magnetoterapie v délce 20 minut v režimu regenerace převládl pro nás velmi pozitivní vliv magnetického pole na stabilizaci mozkových činností.
Zmírnil se její psychosomatický neklid přičítaný přidružené diagnóze ADHD-syndrom. Ubylo různých nečekaných zvukových projevů a nekoordinovaných pohybů, snížila se její emoční labilita tj. četnost záchvatů vzteku, lépe se naučila zvládat své nepřiměřené stresové reakce.
Prodloužila se její výdrž při plnění náročnějších úkolů (například vypracovávání domácích úkolů) a také u čtení už nemá takovou potřebu přestávek.
Dalším zaznamenaným efektem bylo zlepšení držení těla. U hemiparetické formy DMO dochází díky nerovnoměrné aktivaci zdravé a postižené poloviny těla k nevyrovnanému růstu, který se projevuje křivením zad. Snad díky působení magnetického pole došlo k aktivaci zádových svalů a zpevnění zad. Levé pokleslé rameno se posunulo nahoru. Dceři lépe sedí bundy a také aktovka na zádech už není tak nakřivo.
Pravidelné "sezení na magnetu" se už pro dceru stalo pravidelným večerním rituálem spojeným s pohádkou. Manipulace s přístrojem je velice snadná a je schopná si ho obsluhovat úplně sama.

Syn Hugo:
Pravidelnému využívání magnetoterapie mohu pravděpodobně přisuzovat "snadný" průběh letošních zimních měsíců s pouze 2 astmatickými záchvaty a jednou potřebou léčit akutní bronchitidu antibiotiky.
Synovi vzrůstá chuť komunikovat, i když stále nonverbálně. Je schopen vyslovit pouze dvě slova: "ne" a "ham", ale zvyšuje se počet asi 30 aktivně používaných znaků upravených ze znakové řeči. Také s ním méně "bojujeme" při pravidelných pro něho nepříjemných úkonech v orofaciální oblasti, jako je například čištění zubů či masáže horního patra a tváří. Přikláním se k závěru, že by se mohlo jednat o myorelační působení užívaného magnetického pole na svaly v okolí úst.
U syna se mi vzhledem k jeho nízkému věku 2,5 let osvědčilo používaní magnetoterapeutického přístroje při odpoledním spánku případně při večerním usínání. Jindy mi v klidu nevydržel ani s knížkou v ruce ani u pohádky v televizi.

S magnetoterapií jsme se už dříve setkali při opakovaných ozdravných pobytech v Jánských lázních a vždy nám pomohla.

Havelkovi

Zkušenost s použitím pulzní magnetoterapie u dětí s ADHD, DMO a bronchiálním astmatem

Fotografie: Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Aplikovat lze i u obou dětí současně
Výhodou je možnost aplikace v pohodlí domova
Aplikace je nenáročná

Magnetoterapeutický přístroj, používaný na DMO, projevy ADHD-syndromu a bronchiální astma

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Magnetoterapeutický přístroj Renaissance je notifikovaný zdravotnický prostředek určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem pro domácí i profesionální použití.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz