Sdružení Piafa ve Vyškově

Popis činnosti

Posláním Sdružení "Piafa" ve Vyškově je pomoc zdravotně postiženým či sociálně znevýhodněným osobám při zkvalitňování jejich života a začleňování do společnosti. Toto poslání naplňuje Sdružení PIAFA prostřednictvím činností a poskytovaných služeb.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Ve sdružení "Piafa" ve Vyškově používáme magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance. Výborné na těchto přístrojích je to, že jsou přenosné, což nám velice vyhovuje, jelikož jezdíme hodně po táborech, máme různé víkendové akce, kde tyto přístroje hlavně využíváme. Využíváme je nejen na lehátcích, ve cvičebnách ale i v terénu, což je příznivé jak pro rodiče, kteří mají postižené děti, mají bolesti zad, rukou, zápěstí, tak i pro naše zaměstnance, a to na různé doléčení různých fraktur, rovněž na bolesti zad, kloubů a hlavně u diagnóz, které jsou tu nejčastěji a to jsou dětská mozková obrna, na uvolnění spasticky a na různé bolesti dolních a horních končetin, nebo na pooperační stavy.

Kontaktní osoba: Jana Podrápská, ředitelka

Video: Vyjádření Sdružení Piafa ve Vyškově k používání magnetoterapie Reniassance

Fotografie: Ukázka použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Sdružení Piafa ve Vyškově
Použití kruhového aplikátoru CAVO
Použití celotělového aplikátoru CASSO

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané ve Sdružení Piafa ve Vyškově

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz