Společnost Parkinson, o. s.

Popis činnosti

Posláním Společnosti Parkinson, o. s. je zlepšovat kvalitu života nemocných a jejich rodin. Snaží se zvyšovat jejich sebevědomí, učit je žít s touto i při intenzivní léčbě pro gradující nemocí a bojovat s ní. Prosazuje dostupnost všestranné péče pro všechny nemocné. Společnost proto podporuje veškeré projekty, které posilují samostatnost a aktivní stránky života nemocných. Společnost uplatňuje zejména svojí sociálně společenskou funkci. Zřizuje Kluby Parkinson, pořádá rekondiční pobyty. Vydává vlastní časopis a provozuje internetové stránky s chatem a fórem. Věnuje se osvětě ve společnosti. Společnost Parkinson, o.s. je členem EPDA, Evropské Asociace Parkinsonovy Nemoci.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Rád Vám sděluji, že naši členové jsou s magnetoterapeutickou sestavou Siecco řady Renaissance velice spokojeni. Využíváme ji nejen u nás v kanceláři, kde ji používáme a máme uloženou, ale hlavně na rekondičních pobytech, kam ji bereme s sebou a nabízíme jako doplněk nabídky rehabilitačního programu. Největší předností této soupravy je její snadná obsluha.

Většina klientů si pochvaluje kladný vliv na bolavé klouby a po několikeré aplikaci ústup bolesti. Já osobně jsem velmi spokojen s úplným ústupem bolestí v rameni, které mě po několikanásobné aplikaci přestalo bolet. Soupravu jsem používal po dobu asi dvou měsíců a potom jsem ji předal zpět do kanceláře. Bohužel, z důvodu krátkého času, po který jsem měl soupravu k dispozici, se zatím nemohu vyjádřit k vlivu pulzního magnetického pole na stimulaci nervových buněk při produkci dopaminu. To se zřejmě projeví po dlouhodobějším používání soupravy.

Kontaktní osoba: Václav Fiedler, místopředseda výboru

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Společnost Parkinson, o. s.
Předání magnetoterapeutického přístroje

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané ve Společnost Parkinson, o. s.

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz