Společnost Parkinson, o. s.

Popis činnosti

Posláním Společnosti Parkinson, o. s. je zlepšovat kvalitu života nemocných a jejich rodin. Snaží se zvyšovat jejich sebevědomí, učit je žít s touto i při intenzivní léčbě pro gradující nemocí a bojovat s ní. Prosazuje dostupnost všestranné péče pro všechny nemocné. Společnost proto podporuje veškeré projekty, které posilují samostatnost a aktivní stránky života nemocných. Společnost uplatňuje zejména svojí sociálně společenskou funkci. Zřizuje Kluby Parkinson, pořádá rekondiční pobyty. Vydává vlastní časopis a provozuje internetové stránky s chatem a fórem. Věnuje se osvětě ve společnosti. Společnost Parkinson, o.s. je členem EPDA, Evropské Asociace Parkinsonovy Nemoci.

Kontaktní osoba: Václav Fiedler, místopředseda výboru


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Rád Vám sděluji, že naši členové jsou s magnetoterapeutickou sestavou Siecco řady Renaissance velice spokojeni. Využíváme ji nejen u nás v kanceláři, kde ji používáme a máme uloženou, ale hlavně na rekondičních pobytech, kam ji bereme s sebou a nabízíme jako doplněk nabídky rehabilitačního programu. Největší předností této soupravy je její snadná obsluha.

Většina klientů si pochvaluje kladný vliv na bolavé klouby a po několikeré aplikaci ústup bolesti. Já osobně jsem velmi spokojen s úplným ústupem bolestí v rameni, které mě po několikanásobné aplikaci přestalo bolet. Soupravu jsem používal po dobu asi dvou měsíců a potom jsem ji předal zpět do kanceláře. Bohužel, z důvodu krátkého času, po který jsem měl soupravu k dispozici, se zatím nemohu vyjádřit k vlivu PMP na stimulaci nervových buněk při produkci dopaminu. To se zřejmě projeví po dlouhodobějším používání soupravy.

Fotografie z předávání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Společnost Parkinson, o. s., předání magnetoterapeutického přístroje (foto 1)
Společnost Parkinson, o. s., předání magnetoterapeutického přístroje (foto 2)

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané ve Společnost Parkinson, o. s.

Sada SIECCO

Sada SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Sada ABOLITO

Sada ABOLITO

To nejnutnější pro léčbu kloubů, zad a dalších nejčastějších zdravotních problémů.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz