Střední škola pro tělesně postižené Gemini Brno, p.o.

Popis činnosti

Střední škola pro tělesně postižené Gemini Brno, p.o. poskytuje střední vzdělání žákům se zdravotním postižením, zejména s tělesným postižením. Dále poskytuje školní stravování a zajišťuje žákům celodenní výchovu, ubytování a stravování na internátě.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

S přístrojem značky Renaissance pracuji již tři roky a využíváme je pro dětské i dospělé klienty. Tady na škole se magnetoterapie používá hlavně při poruchách pohybového systému a na uvolňování spasmů. Nejmarkantnější výsledky jsou u snižování bolesti a zlepšení hybnosti. U klientů, kteří jsou na vozíčku se magnetoterapie používá také a to hlavně proto, že sezením na vozíčku se oslabuje svalový aparát, nastávají bolesti a magnetoterapie tyto bolesti zmírňuje. Velkou výhodou přístrojů Renesance je snadná přenositelnost na pokoje. U dospělých klientů na škole používáme magnetoterapii hlavně u vertebrogenních syndromů a bolestivých syndromů, kde je samozřejmě účinnost tehdy, pokud tam nejsou degenerativní změny.

V souhrnu se dá říci, že aplikace magnetoterapie velmi zkvalitnila činnost našich klientů.

Kontaktní osoby: Mgr. Mária Zbytková, ředitelka a Vlasta Dráždilová, fyzioterapeutka

Vyjádření fyzioterapeutky k používání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Zkušenost s použitím pulzní magnetoterapie na výrůstek na kosti

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Střední škola pro tělesně postižené Gemini Brno, p.o.
Použití lůžkového aplikátoru CASSO
Aplikace magnetoterapie

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané pro děti i dospělé

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz