Střední, základní a mateřská škola Jistota, o.p.s. Tetín 1, Prostějov

Popis činnosti

Cílovou skupinou jsou děti se speciálními vzdělávacími potřebami, se souběžným postižením více vadami. Cílem školy je připravit žáky pro samostatný a soběstačný život. Naučit samostatnosti a nezávislosti na svém okolí. Připravit pro studium na středních školách. Zajistit odpovídající podmínky pro výchovu a vzdělávání dětí se zdravotním postižením ve třídách.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

V naší Střední, základní a mateřské škole Jistota, o.p.s. v Prostějově jsou děti s kombinovanými vadami a většinou diagnostikované DMO spastické formy. U těchto dětí především využíváme magnetoterapii značky Renaissance s režimem regenerace, kdy u nich potřebujeme zvýšit prokrvení spastických končetin a následně uvolnění svalového napětí. Aplikaci provádíme denně na stejné části těla. Děti reagují pozitivně i přesto, že je to dlouhodobá záležitost a efekt uvolnění končetin se dostaví až za nějaký čas.

Kontaktní osoba: Martina Nguyenová, fyzioterapeutka

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Odborný léčebný ústav Jevíčko
Použití aplikátoru PIANO na dolní končetiny

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané u dětí s kombinovanými vadami a DMO spatickými formami

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Magnetoterapeutická sada Renaissance SIECCO

Sada s celotělovým aplikátorem pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. V sadě je také malý lokální aplikátor pro intenzivní cílenou aplikaci magnetoterapie.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz