Ulcerózní kolitida

Ulcerózní kolitida je chronický nespecifický zánět postihující sliznici tlustého střeva. Příčina je neznámá, často se uvádí současná potravinová alergie. Mezi hlavní příznaky patří průjmy různého stupně, přítomnost hlenu a krve ve stolici, bolesti břicha, nadýmání, nechutenství a ztráta tělesné hmotnosti.

Působení pulzní magnetoterapie na ulcerózní kolitidu

Magnetoterapii lze začít používat jedině ve stabilizovaném stavu bez projevů krvácení a malabsorpce. U tohoto postižení se pozitivně projeví zejména protizánětlivý, imunonormalizační a hojivý efekt pulzní magnetoterapie. Dojde k potlačení bolesti břicha a normalizaci vyprazdňování, sníží se tendence k nadýmání.

Zpočátku volíme kratší, 5–10 minutové aplikace, které postupně zvyšujeme. Při krvácení neaplikujeme, ale na 3–5 dní vynecháme a znovu pozvolna nasadíme.

Kde aplikovat: oblast břicha, beder a hýždí

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na ulcerózní kolitidu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s léčbou. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít s léčbou či regenerací.

Aplikátory
Aplikátor VIERA

Aplikátor VIERA

Díky tomuto aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kompletní sady
Sada VIERA

Sada VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky. Nabízíme záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz