Ulcerózní kolitida

Ulcerózní kolitida je chronický nespecifický zánět postihující sliznici tlustého střeva. Příčina je neznámá, často se uvádí současná potravinová alergie. Mezi hlavní příznaky patří průjmy různého stupně, přítomnost hlenu a krve ve stolici, bolesti břicha, nadýmání, nechutenství a ztráta tělesné hmotnosti.

Působení pulzní magnetoterapie na ulcerózní kolitidu

Magnetoterapii lze začít používat jedině ve stabilizovaném stavu bez projevů krvácení a malabsorpce. U tohoto postižení se pozitivně projeví zejména protizánětlivý, imunonormalizační a hojivý efekt pulzní magnetoterapie. Dojde k potlačení bolesti břicha a normalizaci vyprazdňování, sníží se tendence k nadýmání.

Doporučujeme zpočátku volit kratší, 5–10 minutové aplikace, které postupně zvyšujete. Při krvácení neaplikujte, ale na 3–5 dní vynechte a znovu pozvolna nasadíte.

Kde aplikovat: oblast břicha, beder a hýždí

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Pro výběr nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 810 800, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Tento aplikátor svými rozměry umožňuje umístit tělo člověka dovnitř homogenního (stejnoměrného) pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru tato sada umožňuje umístit tělo člověka dovnitř homogenního (stejnoměrného) pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně.

Více informací

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího přístroje pro Vaše potřeby? Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Zavolejte na bezplatnou infolinku 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz