Zámeček Střelice

Popis činnosti

Zámeček Střelice, příspěvková organizace, domov pro osoby se zdravotním postižením a týdenní stacionář (dále jen Domov) je zařízení zřizované JMK a zajišťuje celoroční a týdenní péči pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením.

Posláním zařízení je poskytování služeb sociální péče osobám s mentálním postižením – s lehkou, střední, těžkou a hlubokou mentální retardací i s více vadami ve věku od 3 let, které se v důsledku svého zdravotního postižení ocitli v nepříznivé životní situaci, kterou nejsou schopni překonat ve vlastním prostředí ani za pomoci jiných typů sociálních služeb a potřebují pravidelnou pomoc při zajištění svých potřeb s cílem zachovat a rozvíjet svou soběstačnost, společenské návyky a dovednosti.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Při používání magnetoterapie značky Renaissance jsme u našich uživatelů pozorovali velký přínos využívání magnetoterapie v Zámečku Střelice a to zejména účinky zmírnění a odstranění bolesti a otoků, protizánětlivé účinky, posílení vazivové tkáně, posílení a zlepšení funkce imunitního systému, stabilizaci krevního tlaku.

Léčbu provádíme na lůžku přes oblečení /snadná manipulace s uživatelem/, uživatel cítí pouze teplo, aplikace trvá 20–40 minut, aplikujeme 2–3 x denně místně nebo celotělově.

Kontaktní osoba: Mikulášková, fyzioterapeutka

Ukázky použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance

Zámeček Střelice, aplikace pulzní magnetoterapie

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používané na Zámečku Střelice

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Magnetoterapeutická sada Renaissance MEDICO

Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Díky této kombinaci aplikátorů nabízí široké možnosti využití.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz