Zánět ledvin, ledvinová kolika

Ledvinová kolika se projevuje jako záchvatovitá bolest v bederní oblasti (bývá jednostranná), jejíž intenzita se mění. Je obvykle způsobena křečemi hladkého svalstva močovodu, podrážděného přítomnosti ledvinného "písku" či kamínku. Zároveň se často vyskytuje pocit nevolnosti, zvracení, v moči někdy bývá přítomna krev.

Působení pulzní magnetoterapie na zánět ledvin, ledvinovou koliku

Pulzní magnetoterapie působí protizánětlivě a díky svým regeneračním a vasodilatačním účinkům zabrání vzniku chronického zánětu. U ledvinové koliky se uplatní protibolestivý a spasmolytický (uvolňující stah svalů) efekt, uklidní se podrážděné močovody. Je nutné také zvýšit příjem tekutin. Při zánětu či reakci prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: oblast beder

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na zánět ledvin, ledvinovou koliku

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Díky tomuto aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz