Zánět slinivky břišní

Zánět slinivky břišní se nazývá též jako pankreatitida. Magnetoterapie se používá jak u akutní, tak i u chronické pankreatitidy.

Působení pulzní magnetoterapie na zánět slinivky břišní (pankreatitidu)

Magnetoterapie působí silně protizánětlivě a protibolestivě a zesílí účinky podávaných léků. Laboratorní výsledky se rychle normalizují a zkrátí se doba léčení.

U akutních pankreatitid léčených konzervativně (nechirurgicky) klinické i laboratorní zlepšení již po pěti dnech. Zesílení účinku podávaných farmak. Podobné účinky i u chronických zánětů. Doporučeno používání spíše nižších frekvencí pulzního magnetického pole. Při zánětu prvních několik dní 1–2× denně 5–10 minut, pak postupně zvyšovat.

Kde aplikovat: přechod hrudní a bederní páteře

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na akutní i chronický zánět slinivky břišní

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance VIERA pro aplikaci magnetoterapie

Díky tomuto aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIERA

Díky velkému kruhovému aplikátoru se mohou naplno projevit regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky pulzního magnetického pole, které rovnoměrně prostoupí celou tloušťku ošetřované tkáně. Například u artrózy kolenních a kyčelních kloubů, revmatoidní artritidy, bolestí zad nejrůznějšího původu, osteoporózy a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz