Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Matrace VITALITY pro aplikaci magnetoterapie a kvalitní spánek

Matrace VITALITY pro aplikaci magnetoterapie a kvalitní spánek

Oblasti pro nejvhodnější použití:

celé tělohlava a krkhruď, břichokyčle, pánev, pohlavní orgánynohyrucezáda
Skladem, ihned k dodání
Doprava ZDARMA
Cenu přístroje a doporučení pro nejvhodnější sadu pro Vaše potřeby Vám sdělíme na vyžádání po zaslání formuláře, nebo telefonicky na bezplatné infolince (+420) 800 810 800
Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme
na bezplatné infolince (+420) 800 810 800
VOLAT

Světově unikátní provedení, které Vám umožňuje tím nejpohodlnějším a nejkomfortnějším způsobem využívat regenerační, protibolestivé, detoxikační a harmonizační účinky magnetoterapie na celé tělo.

Matrace VITALITY je dodávána ve dvou standardních velikostech: rozměr 80 x 25 x 200 cm a rozměr 90 x 25 x 200 cm.

Je vyrobena z kvalitních pěn, které se dokonale přizpůsobí tvaru a potřebám lidského těla, čímž je zabezpečen vysoký komfort ležení.

Jádro matrace je vyrobené z kvalitních studených HR pěn o vysoké gramáži a VISCO – termoaktivní pěny. Potah matrace Biorytmus obsahuje přírodní minerály, které působí blahodárně na organismus a snižují hladinu stresu. Tento potah s moderním prošitím o vysoké gramáži (250 g/m2) má antibakteriální schopnosti, je vhodný pro alergiky a je dělitelný na 2 části pro snadnou manipulaci.

Aplikátor – matraci VITALITY nabízíme samostatně, nebo v sadě s kruhovým aplikátorem CAVO, generátorem GENISI a příslušenstvím.


Magnetoterapeutick sada VITALITY

Od roku 1997 neustále zdokonalujeme naše výrobky a vrcholem naší snahy je vznik originálního a na světě zcela unikátního magnetoterapeutického aplikátoru – velmi pohodlné a komfortní matrace z kvalitních pěn, do které jsme po celé její délce citlivě zabudovali naší magnetoterapie.

Matraci VITALITY, charakterizují vlastnosti velmi kvalitní matrace, špičkového designu a propracované ergonomie. Nyní navíc poskytuje i regenerační, analgetické, detoxikační a harmonizační účinky nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole. Spojením těchto technologií došlo k vytvoření špičkového výrobku s maximálním spánkovým komfortem. Vznikem tohoto produktu došlo k významnému posunu tím, že se pasivní prvek změnil na aktivního pomocníka pro odpočinek, regeneraci a znovuobnovení životní vitality a zdraví.

Na výrobě matrace VITALITY se také podílí další ryze český výrobce matrací s mnohaletou tradicí, který se momentálně řadí mezi největší producenty matrací a dalších doplňků v oblasti spánku na území ČR. Jeho výrobky svou kvalitou směle konkurují s ostatními špičkovými evropskými výrobci. Magnetoterapeutická část našeho výrobku dává matraci VITALITY výjimečné postavení mezi výrobky tohoto typu a stává se mezníkem ve světě zdravého spánku i životního stylu a plně si zaslouží včlenit ji do komplexního plánu péče o naše tělo a zdraví.

Máte zájem o magnetoterapeutický přístroj?

Volejte bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Kontaktní formulář

Vyplňte minimálně jeden z kontaktních údajů (e-mail nebo telefon).

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tři-sta devadesát-jedna

Obsluha magnetoterapeutického přístroje je jednoduchá

Pouze přiložíte aplikátor na tělo, spustíte zvolený program a necháte magnetoterapii působit

Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou a regenerací.

Potřebujete poradit při výběru nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby? Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás na bezplatné infolince (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Mám dotaz
Přejít na:
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce