Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance®

Nejnovější léčebné komplety pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii řady Renaissance® jsou moderní magnetoterapeutické přístroje určené do domácího použití i fyzioterapeutické praxe. Svou technologickou vyspělostí, vysokou účinností, jednoduchostí ovládání a ergonomickým designem splňují ty nejnáročnější požadavky současné medicíny. Rádi Vás o tom rádi přesvědčíme.

Jsme český výrobce. Nabízíme Vám ty nejlepší možné podmínky, bezplatnou zákaznickou podporu a péči, odborné poradenství a vlastní servis.

Prodloužená záruka na přístroje

Prodloužená záruka na přístroje

Jsme si jistí kvalitou našich přístrojů, proto poskytujeme prodlouženou záruku na hlavní ovládací jednotku přístroje. Magnetoterapeutické přístroje řady Renaissance splňují veškeré potřebné normy a jejich parametry a správná funkčnost jsou pravidelně kontrolovány.

Garance doživotní péče

Garance doživotní péče

Všem zákazníkům nabízíme vlastní odborný technický servis po celou dobu používání přístroje. Poskytujeme rovněž bezplatné poradenství, které můžete využít kdykoliv dle potřeby, včetně možnosti konzultace Vašeho dotazu s odborným lékařem.

Značka kvality

Značka kvality

Nejlepším potvrzením kvality jsou reálné výsledky, které v našem případě dosvědčuje velké množství kladných referencí od našich spokojených zákazníků. Držíme přední příčky nejen v počtu, ale především kvalitě a spolehlivosti magnetoterapeutických přístrojů. Výrobky řady Renaissance mají díky své vysoké a certifikované kvalitě své nezastupitelné místo na českém trhu, ve Slovenské republice i na dalších evropských a mezinárodních světových trzích.

Tradice od roku 1995: výroba, výzkum a vývoj

Tradice od roku 1995: výroba, výzkum a vývoj

Hospodaříme ve vlastních výrobních, administrativních a skladových prostorách, na ploše více než čtrnácti hektarů v průmyslové zóně Brno jih. Kompletní výrobě přístrojů řady Renaissance, ale i neustálému vývoji a výzkumu se ve společnosti ZES Brno, a.s. věnujeme již od roku 1995. Naše společnost je připravena pokrýt potřeby zákazníků nejen množstvím přístrojů, ale také komplexní konzultací a poradenstvím v oblasti použití a aplikace magnetoterapie. Můžete nám plně důvěřovat.

Český výrobek

Český výrobek

Veškerá výroba přístrojů Renaissance probíhá v České republice, odkud se distribuují do celého světa. Na území České republiky pulzní magnetoterapie Renaissance získala od doby svého vzniku již více než dvacet tisíc spokojených zákazníků.

Ruční výroba

Ruční výroba

Aplikátory k magnetoterapeutickým přístrojům Renaissance jsou ručně šité v naší vlastní šicí dílně. Jsou konstruovány tak, aby vydržely častou a dlouhodobou zátěž. Mají lehce omyvatelný povrch. Kvalitu jejich provedení oceňují uživatelé i profesionálové z oblasti výroby.

Do domácí péče i pro profesionály

Do domácí péče i pro profesionály

Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance jsou dlouhodobě a každodenně používány profesionály v mnoha nemocnicích, nestátních zdravotnických zařízeních, rehabilitacích a specializovaných pracovištích. Při své práci je využívají lékaři, fyzioterapeuti, maséři i provozovatelé wellness a fitness. Současně je jejich používání hojně rozšířeno v rámci domácí péče, kde slouží množství jednotlivců i celým rodinám při léčbě mnoha zdravotních problémů, při rekonvalescenci, regeneraci i prevenci. Přístroje Renaissance jsou pro své účinky vyhledávány také sportovci. Úspěšně je lze využít i při léčbě zvířat.

Výrobek pro celou rodinu

Výrobek pro celou rodinu

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance mají široké uplatnění v domácnostech. Lze je využít jako součást léčby u mnoha zdravotních problémů, ke zlepšení pohyblivosti, k úlevě od bolesti, ke zvýšení kondice, na posílení imunity, urychlení a zlepšení regenerace, relaxaci, nebo jako prostředek prevence. Magnetoterapii mohou využívat děti, dospívající, dospělí i senioři. Účinků magnetoterapie může využít i Váš domácí mazlíček.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha

Zapojení a ovládání magnetoterapeutických přístrojů Renaissance zvládne skutečně každý. K přístrojům dodáváme přehledný návod a dokumentaci. V případě potřeby Vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme, nebo Vám vše prakticky předvedeme osobně.

Kvalitu a spolehlivost magnetoterapeutických přístrojů Renaissance dosvědčují také reference spokojených uživatelů.
Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce