Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Magnetoterapie a sport

Urychlení regenerace po tréninkové zátěži

Pulzní magnetické pole zvyšuje aktivitu enzymů odbourávajících kyselinu mléčnou, která se ve svalech hromadí během námahy. Tím se zkrátí doba potřebná k regeneraci organismu po zátěži a předejde se ztuhlosti svalů či vzniku bolestivých kontraktur a křečí, které magnetoterapie odstraňuje. Vhodná je kombinace s masážemi.

Zahřátí a prokrvení před tréninkem či zápasem

Pulzní magnetické pole má výrazné prokrvující účinky a je proto velmi vhodné použít ho k zahřátí a prokrvení zejména v problematických partiích (kotníky, kolena, třísla apod.), nebo tam, kde již v minulosti došlo ke zranění (doporučuje se analgetický režim na deset minut před začátkem fyzického výkonu).

Bolest

Magnetoterapii lze v souvislosti s bolestí použít u všech typů zranění, má výrazné analgetické účinky. Osvědčila se také při použití během zápasu či soutěže, kdy lze pomocí magnetoterapie rychle odstranit bolest u drobných zranění a pohmoždění, natažených svalů a vazů, křečí apod., a hráči se tak mohou vrátit zpět do zápasu. Pozor je však třeba dávat při krvácení jakéhokoli původu. Magnetické pole zvyšuje prokrvení tkání a tím by se krvácení v některých případech mohlo zvýšit.

Otoky, podvrtnuté kotníky, výrony

Zlepšením prokrvení a mikrocirkulace v exponované tkáni a zvýšením jejího metabolismu dojde k rychlejšímu vstřebání otoků. Navíc přímým působením na vyvolávající příčinu (poraněná svalová, vazivová či jiná tkáň nebo další příčiny) se ztratí důvod jejich vzniku. Uplatní se také protizánětlivý a analgetický účinek pulzních magnetických polí.

Poranění kloubů

Magnetoterapie je ideální pro aplikaci u všech typů poranění kloubů. Její působení urychluje hojení jak měkkých tkání, tak poškozených vazů a chrupavky. Magnetoterapii lze kombinovat s jakoukoli další terapeutickou metodou kromě elektroléčby.

Natažené či natržené vazy a svaly, zejména v oblasti kotníku, kolena a třísel

Pulzní magnetoterapie zmírní bolest, ale hlavně urychlí a usnadní hojení poškozených tkání. Důležitá je její pravidelná aplikace, hráč by měl mít možnost používat jí i doma. Pozor – tato zranění jsou ošemetná a je potřeba je doléčit, tedy používat magnetoterapii ještě alespoň 14 dní po odeznění příznaků.

Obsluha magnetoterapeutického přístroje je jednoduchá

Pouze přiložíte aplikátor na tělo, spustíte zvolený program a necháte magnetoterapii působit

Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Ukázka použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou a regenerací.

Nejprodávanější magnetoterapeutické přístroje Renaissance pro široké možnosti využití

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Tato souprava Vám nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Více informací

Potřebujete poradit při výběru nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby? Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás na bezplatné infolince (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Mám dotaz
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce