Magnetoterapie a zvířata

Magnetoterapie je využívána ve veterinární praxi i v domácnostech, zejména pro zvířata, jako jsou psi a kočky. Rozšířená je také mezi chovateli koní. Stejně jako u lidí, lze i u zvířat použít pulzní magnetoterapii pro rehabilitaci, regeneraci a léčbu nejrůznějších zdravotních problémů.

Naši čtyřnozí domácí mazlíčci často trpí podobnými onemocněními, jako jejich dvounozí majitelé. Ať už se jedná o bolesti kloubů či zad spojené s věkem, nemoci cév a srdce, ledvin či jiných vnitřních orgánů, cukrovku, vrozenou dysplazii kyčelních kloubů u některých plemen, různé úrazy nebo pokousání, tady všude jim může nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie pomoci.
Zvířata jsou na magnetické pole velmi citlivá a není neobvyklé, že často instinktivně vyhledávají společnost svých majitelů a chodí se k nim mazlit, když zrovna používají svůj přístroj pro magnetoterapii. Její aplikace pak u nich vyvolává stejné regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky jako u lidí. Schémata použití a frekvence bývají totožné, doba aplikace může být kratší. Nejjednodušší je položit vhodný aplikátor přímo do pelíšku, zakrýt ho tenkou dekou či podložkou a terapie může úspěšně probíhat. Pro použití magnetoterapie u zvířat platí stejné kontraindikace jako u lidí, při nejasnostech konzultujte s veterinářem a odborníkem na tuto léčebnou metodu.

Nejprodávanější magnetoterapeutické přístroje pro široké možnosti využití

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Tato souprava Vám nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Více informací

Stáhněte si praktického průvodce pro výběr nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje

Součástí průvodce je i podrobná mapa aplikačních bodů na těle a další praktické a zajímavé informace, které Vám budou k užitku.

Chci zaslat průvodce

Potřebujete poradit při výběru nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby? Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Mám dotaz
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz