Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Magnetoterapie a zvířata

Magnetoterapie je využívána ve veterinární praxi i v domácnostech, zejména pro zvířata, jako jsou psi a kočky. Rozšířená je také mezi chovateli koní. Stejně jako u lidí, lze i u zvířat použít pulzní magnetoterapii pro rehabilitaci, regeneraci a léčbu nejrůznějších zdravotních problémů.

Naši čtyřnozí domácí mazlíčci často trpí podobnými onemocněními, jako jejich dvounozí majitelé. Ať už se jedná o bolesti kloubů či zad spojené s věkem, nemoci cév a srdce, ledvin či jiných vnitřních orgánů, cukrovku, vrozenou dysplazii kyčelních kloubů u některých plemen, různé úrazy nebo pokousání, tady všude jim může nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie pomoci.
Zvířata jsou na magnetické pole velmi citlivá a není neobvyklé, že často instinktivně vyhledávají společnost svých majitelů a chodí se k nim mazlit, když zrovna používají svůj přístroj pro magnetoterapii. Její aplikace pak u nich vyvolává stejné regenerační, protibolestivé a protizánětlivé účinky jako u lidí. Schémata použití a frekvence bývají totožné, doba aplikace může být kratší. Nejjednodušší je položit vhodný aplikátor přímo do pelíšku, zakrýt ho tenkou dekou či podložkou a aplikace může úspěšně probíhat. Pro použití magnetoterapie u zvířat platí stejné kontraindikace jako u lidí, při nejasnostech konzultujte s veterinářem a odborníkem na tuto léčebnou metodu.

Magnetoterapie a zvířata

Nejprodávanější magnetoterapeutické přístroje Renaissance pro široké možnosti využití

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Tato souprava Vám nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Více informací

Potřebujete poradit při výběru nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby? Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás na bezplatné infolince (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Mám dotaz
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce