Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Co to je magnetoterapie

Magnetoterapie je léčebná metoda spočívající v působení magnetického pole správných biotropních parametrů (frekvence, intenzita, gradient, tvar pulzů atd.) na lidské tělo. Takovéto magnetické pole působí protizánětlivě, má analgetický efekt (uplatnění u svalových a kloubních bolestí), vede k uvolnění svalových spazmů a normalizaci svalového napětí, způsobuje urychlení hojivých procesů v kostech i měkkých tkání. Při jeho pravidelné dlouhodobé aplikaci lze docílit zmírnění až odstranění nejrůznějších zdravotních problémů a posílení imunity.

Magnetické pole vzniká průchodem elektrického proudu vodičem nebo cívkou. Kolem vodiče vznikají prstencové siločáry magnetického pole. Protéká-li vodičem pulzní elektrický proud, vzniká v jeho okolí pulzní magnetické pole. Naopak, působí-li nějaké proměnné magnetické pole na živou nervovou, svalovou či jinou buňku, objeví se v ní protékající slabý elektrický proud. Tento jev se nazývá elektromagnetická indukce a hraje významnou roli při vysvětlení vlivu magnetického pole na živý organismus (více informací).

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie je zavedená a uznávaná léčebná metoda, kterou lékařská věda intenzivně využívá již půl století. Během posledních let však prošla bouřlivým vývojem. Nejnovější klinické studie jasně prokazují, že nejlepších výsledků dosahuje pulzní magnetoterapie při dlouhodobém pravidelném používání. Proto dnes moderní medicína celosvětově prosazuje aplikaci této léčby v domácí péči.

Další informace o magnetoterapii

Magnetoterapeutické přístroje Renaissance

Moderní magnetoterapeutické přístroje Renaissance fungují na principu nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie. Jsou určené do domácího použití i fyzioterapeutické praxe. Svou technologickou vyspělostí, vysokou účinností, jednoduchostí ovládání a ergonomickým designem splňují ty nejnáročnější požadavky současné medicíny.

Pro podrobnější informace o možnostech použití magnetoterapeutických přístrojů Renaissance a související dotazy nás můžete kdykoliv kontaktovat na naší bezplatné infolince (+420) 800 810 800, nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře pro rychlý dotaz.

Nejprodávanější magnetoterapeutické přístroje Renaissance pro široké možnosti využití

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA

Většina lidí využívá magnetoterapeutický přístroj na bolavé a poškozené klouby a záda. Sada VIVA je pro tyto účely ideálně vybavena. Využijete ji na většinu toho, na co lze magnetoterapii využít.

Více informací

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Magnetoterapeutická sada Renaissance VIVA PLUS

Tato souprava Vám nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Více informací

Máte dotaz?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce