Zkušenosti s magnetoterapií Renaissance v domovech pro seniory

Domov pro seniory - Domov sv. Ludmily

Domov pro seniory - Domov sv. Ludmily

Magnetoterapie je zcela neinvazivní šetrná metoda, která nám umožňuje snížit velké množství nejrůznějších medikamentů, podávaných jak od bolesti, tak antirevmatik a zlepšuje celkový stav. Během několika dnů dochází k úlevě a dochází také ke zlepšení hybnosti kloubů.

Zobrazit referenci
Domov pro seniory Kociánka

Domov pro seniory Kociánka

Přístroje Renaissance jsou v našem domově používány téměř denně. V největší míře využíváme zádové aplikátory. Pro naše zařízení je bezesporu největší výhodou mobilnost magnetické terapie. Vzhledem k minimu kontraindikací využíváme přístroj na rozmanitou škálu diagnóz. Nejčastěji však na vertebrogenní a revmatické obtíže. Velmi častá je úleva od bolestí našich klientů, což je pro ně i pro personál velmi důležité.

Zobrazit referenci
Domov pro seniory Malešice

Domov pro seniory Malešice

V našem zařízení se přístroje používají denně, v rámci rehabilitačního programu a s těmito přístroji jsou spokojeni jak klienti, kterým přináší velkou úlevu od bolestí, tak personál a to díky jejich mobilitě a snadnému použití.

Zobrazit referenci
Dům ošetřovatelské péče DOP - HC s. r. o.

Dům ošetřovatelské péče DOP - HC s. r. o.

Vzhledem k malému množství kontraindikací přístroj využíváme především k tišení bolestí u revmatických onemocnění, onemocnění nosných kloubů artrózou, ale také při vertebrogenních diagnózách.

Zobrazit referenci

Rychlý přehled vybraných domovů pro seniory, ve kterých se používají magnetoterapeutické přístroje Renaissance

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz