Jitka Smutná

Známá herečka paní Jitka Smutná si pořídila přístroj pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii na podzim roku 2005.


Zkušenosti s magnetoterapeutickými přístroji Renaissance

Díky svému povolání musím denně strávit na jevišti mnoho hodin. Abych mohla podávat co nejlepší výkony, potřebuji být psychicky i fyzicky fit. Ale posledních několik měsíců mě trápily nepříjemné bolesti kyčelního kloubu. Lékařské vyšetření prokázalo počínající artrózu a entezopatii – zánět svalových úponů v kyčelní krajině. Naordinovaná léčba mi moc nepomáhala a léky proti bolesti jsem brala jen v nejnutnějších případech – bývám po nich celkově utlumená a to si na představení nemohu dovolit. Hledala jsem tedy jiné možnosti léčení. Kamarádka mi doporučila pulzní magnetoterapii a já jsem se rozhodla, že to vyzkouším. Koupila jsem si magnetoterapeutický přístroj značky Renaissance a ten zafungoval bezvadně. Již po pouhých pěti dnech používání byly několikaměsíční bolesti pryč!

Samozřejmě vím, že léčení příčiny mých potíží se teprve nastartovalo a magnetoterapii pravidelně používám dál, ale to, co mě trápilo nejvíce, je už naštěstí pryč. Magnetoterapie mi také velmi pomohla v rekonvalescenci po vážném úraze. Když už mě nebolela noha a mohla jsem konečně naplno hrát, shodou nešťastných okolností jsem po jednom představení v ostravském divadle uklouzla na schodech a nalomila si bederní obratel a těžce pohmoždila páteř. Transport sanitkou do Prahy po několika dnech strávených v nemocnici v Ostravě pro mě byl skutečným utrpením. Bolelo mě celé tělo a téměř jsem se nemohla hýbat. Po návratu domů jsem okamžitě začala používat magnetoterapii a doufala jsem, že mi znovu tak zázračně uleví. Nezklamala mě. Už třetí nebo čtvrtý den používání jsem skoro přestala brát léky proti bolesti a za deset dní jsem dokonce v sedě odehrála představení, ve kterém nemám alternaci. Velmi rychle se mi vracela pohyblivost a síla. Celková doba léčby se zkrátila o více než třetinu a i můj ošetřující lékař se velmi divil, že jsem tak brzy v pořádku. Na pulzní magnetoterapii nedám dopustit a doporučuji ji všem přátelům.

Jitka Smutná

Jitka Smutná
Fotografie použita se souhlasem z webu www.osobnosti.cz

Magnetoterapeutický přístroj Renaissance, zmíněný v této referenci

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

Magnetoterapeutická sada Renaissance ABOLITO

To nejnutnější pro použití na klouby, záda a další nejčastější zdravotní problémy.

Více informací

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Prohlédněte si další reference:
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz