Zkušenosti s magnetoterapií Renaissance v klubech a organizacích

Klub bechtěreviků o. s.

Klub bechtěreviků o. s.

Pro mnoho bechtěreviků je to veliká úleva od bolesti. Proto jsme velice rádi, že takový přístroj vlastníme a můžeme si jej mezi sebou zapůjčovat. Každý člen má přístroj doma měsíc a používá jej.

Zobrazit referenci
Společnost Parkinson, o. s.

Společnost Parkinson, o. s.

Rád Vám sděluji, že naši členové jsou s magnetoterapeutickou sestavou Siecco řady Renaissance velice spokojeni. Využívají ji nejen u nás v kanceláři, kde ji používáme a máme uloženou, ale hlavně na rekondičních pobytech, kam ji bereme s sebou a nabízíme jako doplněk nabídky rehabilitačního programu. Největší předností této soupravy je její snadná obsluha. Většina klientů si pochvaluje kladný vliv na bolavé klouby a po několikeré aplikaci ústup bolesti.

Zobrazit referenci
Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha

Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha

Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha využívá přístroje magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance především pro klienty s omezenou pohyblivostí kloubů - včetně artróz koleních kloubů. Cílem je snížení bolestivosti, snížení svalové ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti kloubů. Osvědčilo se i dlouhodobější zapůjčení do domácnosti uživatele. Zatím jsme zaznamenali jen příznivé ohlasy na tuto doplňkovou léčbu.

Zobrazit referenci

Rychlý přehled vybraných rehabilitačních stacionářů, ve kterých se používají magnetoterapeutické přístroje Renaissance

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz