Migréna

Migrény jsou závažné bolesti hlavy, které mají více příčin. Jedná se o změnu prokrvení mozku a mozkových plen a také postižení cév. Mnoho migrenózních bolestí způsobuje postižení páteře.

Působení pulzní magnetoterapie na migrénu

Magnetoterapie normalizuje prokrvení, působí silně analgeticky a protizánětlivě. Lepších výsledků dosáhnete, pokud magnetoterapii použijete hned v začátku vznikajícího záchvatu. Velice důležitá je pravidelná dlouhodobá aplikace, která postupně sníží citlivost mozkových struktur na podněty vyvolávající migrénu. Postupně se tak sníží četnost a intenzita záchvatů, popřípadě ustanou zcela. Při špatných výsledcích EEG vyšetření se však magnetoterapie nedoporučuje.

Kde aplikovat: oblast hlavy

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie

Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Pro výběr nejvhodnějšího magnetoterapeutického přístroje pro Vaše potřeby nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 810 800, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Nejvhodnější aplikátor pro použití na malé klouby (kotníky, kolena, zápěstí, lokty, ramena), krční páteř, na hlavu, zuby, uši, oči atd.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Sada s kruhovým aplikátorem, určená zejména na všechny klouby a krční páteř.

Více informací

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího přístroje pro Vaše potřeby? Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Zavolejte na bezplatnou infolinku 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz