Migréna

Migrény jsou závažné bolesti hlavy, které mají více příčin. Jedná se o změnu prokrvení mozku a mozkových plen a také postižení cév. Mnoho migrenózních bolestí způsobuje postižení páteře.

Působení pulzní magnetoterapie na migrénu

Magnetoterapie normalizuje prokrvení, působí silně analgeticky a protizánětlivě. Lepších výsledků dosáhnete, pokud magnetoterapii použijete hned v začátku vznikajícího záchvatu. Velice důležitá je pravidelná dlouhodobá aplikace, která postupně sníží citlivost mozkových struktur na podněty vyvolávající migrénu. Postupně se tak sníží četnost a intenzita záchvatů, popřípadě ustanou zcela.

Výborný efekt pulzního magnetického pole byl prokázán v absolutní většině případů. Při špatných výsledcích EEG vyšetření se však magnetoterapie nedoporučuje.

Kde aplikovat: oblast hlavy

Doporučený magnetoterapeutický přístroj na migrénu

Vyberte si magnetoterapeutický přístroj a začněte ihned s aplikací magnetoterapie. Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj u Vás doma, nebo kdekoliv, kde ho potřebujete a žačít ho používat.

Aplikátory
Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Aplikátor Renaissance CAVO pro aplikaci magnetoterapie

Nejvhodnější aplikátor pro použití na onemocnění kloubů, krční páteř, bolesti hlavy, zuby, hučení v uších, některé neurologické obtíže atd.

Více informací

Kompletní sady
Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Magnetoterapeutická sada Renaissance PRIMO C

Sada s kruhovým aplikátorem, určená zejména na všechny klouby a krční páteř.

Více informací

Máte dotaz?

Odešlete nám jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Na co všechno pomáhá magnetoterapie
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz