Zkušenosti s magnetoterapií Renaissance v nemocnicích

Fakultní nemocnice Brno - Bohunice (rehabilitační oddělení)

Fakultní nemocnice Brno - Bohunice (rehabilitační oddělení)

Magnetoterapeutické komplety Renaissance využíváme na lůžkové i ambulantní části Rehabilitačního oddělení ve Fakultní nemocnici Brno Bohunice. Současně jimi vybavujeme i detašovaná pracoviště na klinikách, kde jsou možnosti fyzikální terapie omezeny. S přístroji jsme velmi spokojeni, magnetoterapie je často používanou metodou s použitím u širokého spektra diagnoz a tyto přístroje nám umožňují využít této terapeutické možnosti u daleko většího počtu pacientů.

Zobrazit referenci
Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně

Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně

Magnetoterapeutické přístroje značky Renaissance nám velmi pomáhají, protože účinky magnetoterapie jsou velmi široké a elektromagnetické pole působí na aktivaci autoregeneračních procesů v těle. Přístroje jsou lehce nastavitelné, lehce naprogramovatelné a mají velký léčebný efekt nejen pro pacienty, kterým magnetoterapie uleví od jejich problémů, ale i pro léčebný personál, kterým velmi ulehčuje jejich práci.

Zobrazit referenci
Nemocnice Milosrdných bratří, Brno

Nemocnice Milosrdných bratří, Brno

Díky magnetoterapii se mnozí naši pacienti zbavili některých zdravotních obtíží, zejména vertebrogenních a kloubních bolestí, usnadnil se jim návrat hybnosti a soběstačnosti, podpořilo se hojení kožních defektů.

Zobrazit referenci
Nemocnice Milosrdných sester, Brno

Nemocnice Milosrdných sester, Brno

Magnetoterapeutický přístroj LETTINO je pro mnohé pacienty velmi vhodným doplněním standardní léčby, kterou naše nemocnice následné péče poskytuje. Díky přístrojům Renaissance můžeme u mnohých pacientů zkvalitnit poskytovanou léčebnou péči.

Zobrazit referenci
Fakultní nemocnice Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava

S magnetoterapeutickými přístroji značky Renaissance jsme velmi spokojení, zvláště s možností aplikace magnetoterapie u lůžka pacienta. Přístroje nám jsou dobrým pomocníkem a již zaběhlou součástí naší rehabilitační péče.

Zobrazit referenci
Odborný léčebný ústav Jevíčko

Odborný léčebný ústav Jevíčko

S používáním vašich přístrojů jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především snadnou přenosnost přístrojů, možnost jejich jednoduché obsluhy a aplikace i přímo na lůžku hospitalizovaných nemocných. Dále oceňujeme i designové řešení aplikátorů, které jsou snadno omyvatelné i dezinfikovatelné a jsou funkčně dobře řešeny tak, aby vyhovovaly aplikaci na určenou část těla. S vašimi přístroji jsou spokojeni jak pacienti tak i obsluhující personál.

Zobrazit referenci

Rychlý přehled vybraných nemocnic, ve kterých se používají magnetoterapeutické přístroje Renaissance

Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz