Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce

Roztroušená skleróza mozkomíšní – RS

Máte problémy s viděním, ztrácíte citlivost, pociťujete mravenčení a jste neustále unavení? Roztroušená skleróza může mít na první pohled nejasné a různorodé projevy. Včasné rozpoznání onemocnění má zásadní vliv na jeho další průběh. Léčba roztroušené sklerózy je pouze symptomatická, jelikož není známa příčina onemocnění.

Možnosti léčby:

Současná léčba dokáže projevy a průběh nemoci potlačit. Proto je důležité zahájit léčbu okamžitě po stanovení diagnózy. Každé vzplanutí onemocnění (takzvaná ataka) vede k zahájení akutní terapie. Ta spočívá v podání kortikosteroidů, které působí protizánětlivě a mají za úkol urychlit zotavení z ataky. Pro pacienta je důležitý klidový režim. Dlouhodobá terapie má za úkol snížit výskyt atak a celkově zpomalit průběh onemocnění. Nutno předcházet infekčním onemocněním, velké psychické a fyzické zátěži, které zhoršují průběh roztroušené sklerózy.

Důležitá je rehabilitace a životospráva, včetně dostatečného příjmu vitamínů. Pulzní terapie je fyziatrickou metodou doplňující celkovou zdravotní péči o pacienta s roztroušenou sklerózou a je aplikovatelná po celou dobu onemocnění souběžně s ostatní léčbou. Jejím cílem je zpomalovat progresi nemoci a zbavovat pacienta některých příznaků.

V této části našeho webu (rubrika "O magnetoterapii") Vám přinášíme komplexní informace o magnetoterapii, které jsou sesbírány především z veřejně dostupných zdrojů. Průběžně zde zveřejňujeme publikované odborné studie, zkušenosti odborníků a odborných pracovišť i domácích uživatelů. Najdete tu články na různá témata, která se týkají magnetoterapie, nebo s magnetoterapií úzce souvisí. Doplňujeme zde také zajímavosti a inspirace z oblasti zdraví.

Záměrně v této rubrice publikujeme informace, prezentované z hlediska "klasické medicíny", "celostního pohledu" i různých "alternativních přístupů". Veškeré informace, které zde zveřejňujeme, Vám předkládáme především jako podněty k zamyšlení.

Upozornění: Veškeré informace na těchto stránkách jsou obecného charakteru. Nevyužívejte tento obsah či jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.

Máte dotaz? Zajímají Vás bližší informace o magnetoterapii?

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku (+420) 800 810 800, nebo nám odešlete jednoduchý formulář pro rychlý dotaz a my se Vám ozveme. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

MÁM DOTAZ
Další diagnózy ve světle lékařských studií
Chci poradit
Upozornění: Nevyužívejte obsah těchto webových stránek, nebo jakýkoliv jiný obsah na internetu ke stanovení diagnózy. Správnou diagnózu může vždy stanovit pouze odborný lékař. Neodkládejte návštěvu lékaře a řešte svůj zdravotní stav včas.
Kontraindikace pro použití magnetoterapie: elektronické lékařské zařízení, v období těhotenství, při krvácení. Více o kontraindikacích zde.
Čtěte návod na obsluhu před použitím.
Prodloužená záruka Snadná obsluha Český výrobek Prověřená kvalita Zákaznická podpora
Magnetoterapeutický prostředek Duo Forte je přístroj určený k léčbě nízkofrekvenčním magnetickým polem v domácím i klinickém prostředí. Duo Forte je aplikovatelný k léčbě v rámci fyzioterapie, také se zaměřením na konkrétní zdravotní obtíže.
Vše přímo od výrobce: nabízíme prodlouženou záruku, servis a bezplatnou zákaznickou podporu a péči.
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka (+420) 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz
Limitovaná prázdninová nabídka: 3 aplikátory za cenu jednoho časově omezená nabídka od 18. 6. 2024 do 18. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob Přejít k nabídce