Zkušenosti s magnetoterapií Renaissance v domácí péči

Manželé Jakimjukovi

Manželé Jakimjukovi

V rodině používáme přístroj na léčení páteře, kloubů, karpálního tunelu, zvýšeného cukru, revmatismu a artrózy. V rámci manželovi rekonvalescence po meningoencefalitidě a mozkové příhodě se snižuje bolestivost nohou a celková pohyblivost se zlepšuje. Po zaléčení karpálního tunelu jsem nemusela podstoupit operaci. Přístroj používám i na oči - zelený zákal (stav se nezhoršuje). Při léčení krční páteře se zlepšuje tinnitus a sníží bolesti při pohybu hlavou. Při léčení bederní páteře je má celková pohyblivost lepší.

Zobrazit referenci
Rodina Havelkova (pro děti)

Rodina Havelkova (pro děti)

U dcery Magdy se zmírnil její psychosomatický neklid přičítaný přidružené diagnóze ADHD-syndrom. Dcera má diagnostikovanou také dětskou mozkovou obrnu (DMO). Zde bylo dalším zaznamenaným efektem zlepšení držení těla.

Zobrazit referenci
Doc. RNDr. Karel Jírů, DrSc.

Doc. RNDr. Karel Jírů, DrSc.

Jsem dlouholetým uživatelem zařízení pulzní magnetoterapie Renaissance, které vyrábí ZES Brno, a.s. Obecně mohu v mém případě zmínit použití na kolenní klouby, u kterých po použití kruhového aplikátoru jsem zaznamenal zlepšení jejich stavu.

Zobrazit referenci
Ondřej Krátký (dětská mozková obrna, DMO)

Ondřej Krátký (dětská mozková obrna, DMO)

Ondřej má dětskou mozkovou obrnu (DMO) formu kvadruspastické dystonie s akcentací na dolních končetinách a výrazně postižené zádové svalstvo ve smyslu skoliosy. S magnetoterapií má zkušenosti z rehabilitace po operacích i z lázní a vždy mu tato metoda napomohla k celkovému zlepšení stavu. Nyní ji používá v domácí péči.

Zobrazit referenci
Rodina Goldsmithových pro děti s DMO a ADHD

Rodina Goldsmithových pro děti s DMO a ADHD

S magnetoterapeutickým přístrojem Renaissance jsme se poprvé setkali v mateřské školce na Kociánce, kam syn začal chodit. Ondra na léčbu velice dobře reaguje. Pro velký úspěch jsme si přístroj zapůjčili domů na dobu tří měsíců a zjistili jsme, že skutečně ten přístroj dětem pomáhá. Jsou klidnější, Ondrášek začal být soustředěnější.

Zobrazit referenci
Na území České republiky používá magnetoterapeutické přístroje Renaissance v domácí péči několik tisíc uživatelů. Pulzní magnetoterapii využívají nejen na léčbu již vzniklých zdravotních problémů, ale i pro prevenci a podporu imunity, regeneraci a relaxaci po náročném dni.
Máte zájem o vlastní magnetoterapeutický přístroj?
Již za několik hodin můžete mít magnetoterapeutický přístroj kdekoliv, kde ho potřebujete a začít s léčbou či regenerací
Podívejte se na hlavní důvody, proč si vybrat magnetoterapeutické přístroje Renaissance
Chci poradit
Vše přímo od výrobce: splňujeme veškeré normy pro zdravotnické prostředky, nabízíme prodlouženou záruku, servis a zákaznickou podporu a péči.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance
© Magnetoterapie Renaissance® Bezplatná infolinka 800 810 800 E-mail: info@pulzni-magnetoterapie.cz